شناسه : 25565858
بعد از خطبه های نمازجمعه؛


سخنرانی معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز بعد از خطبه‌های نمازجمعه با شعارهای مردم نیمه‌تمام ماند.

به گزارش یزد آوا، حسینعلی امیری که امروز بعد از خطبه‌های نمازجمعه مرکز استان یزد به سخنرانی پرداخت، آنجا که سخن از پای‌بندی رئیس جمهور به وعده‌های خود به میان آمد، مردم نمازگزار شعار مرگ بر منافق و مرگ بر دروغگو سر دادند.

مردم با سر دادن شعارهای پی در پی مانع سخنرانی معاون پارلمانی رئیس جمهور که در صدد ارائه گزارشی از عملکرد دولت در طول سه سال گذشته بود، شدند.

شعارهای مردم امکان ادامه سخنرانی را از امیری گرفت و وی پس از حدود 5 دقیقه سخنرانی ناچار به ترک تریبون نمازجمعه شد.

بلندگوهای تعبیه شده در خیابان و اطراف مسجد ملااسماعیل با آغاز شعارهای مردم قطع شد اما پس از وصل آنها، شعارهای مردم همچنان ادامه داشت.

پس از وقوع این جریان شبکه‌های اجتماعی تلاش کردند این اتفاق را به گروه‌های ناشناس ارتباط دهند که فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان از مردمی بودن این حرکت و جمعیت قابل توجه شعاردهندگان داشت.

به گزارش فارس، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور از چهارشنبه شب به استان یزد سفر کرده که بازدید از چند طرح صنعتی و گردشگری، شرکت در نشست شورای اداری و سخنرانی در محل برگزاری نمازجمعه از برنامه‌های سفر دو روزه وی به استان یزد بوده است.

گفتنی است هفته گذشته نیز حسینعلی امیری در مصاحبه با روزنامه آفتاب،پیروزی روحانی را در انتخابات سال آینده قطعی خوانده بود.

انتهای پیام/

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.