شناسه : 36216519
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه سرانه‌های ورزشی در استان یزد پایین تر از حد استاندارد است، گفت: با توجه به وجود نیروهای جوان و نخبه در یزد باید کمک کرد تا استان در این حوزه ورزش نیز قابلیت‌هایی خود را نشان دهد.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، سید ابوالفضل موسوی بیوکی صبح امروز در کنگره علمی مسائل اجتماعی جوانان گفت: مهم‌ترین دارایی استان یزد نیروی انسانی است، نیروهای جوانی که نخبه هستند و دانش آموزان ما طی 25 سال صدرنشینی در کنکور را کسب کردند و رتبه اول پذیرش در دانشگاه‌های کشور دارند بنابراین این نیروی جوان شایسته توجه هستند.

وی ادامه داد: چنانچه به این نیروی جوان توجه شود در همه زمینه‌ها از جمله توسعه ورزش استان می‌توانند تاثیر گذار باشند و به کارگیری آنها در حل مسائل و مشکلات استان در همه عرصه‌ها می‌تواند بسیار موثر باشد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با اشاره به جایگاه خوب دانشگاه یزد و دانشگاه علوم پزشکی در  کشور عنوان کرد: روحیه‌ای که در استان یزد وجود دارد نیرو پرور و نخبه پرور است و دولتمردان باید به این موضوع توجه داشته باشند.

موسوی بیوکی با بیان اینکه سرانه‌های ورزشی در استان یزد پایین تر از حد استاندارد است، تصریح کرد: با توجه به وجود نیروهای جوان و نخبه در یزد باید کمک کرد تا استان در این حوزه ورزش قالبیت‌هایی که دارد نشان دهد و به حوزه ورزش در استان توجه شود چرا که جوانان یزدی قابلیت حضور و فعالیت در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی را دارند.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.