شناسه : 30164550


سومین شب‌شعر رضوی با حضور خادمان بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) و جمعی از شاعران کشوری و استانی در یزد برگزار شد.

به گزارش یزد آوا به نقل از فارس، شامگاه هشتم مردادماه سومین شب‌شعر رضوی با حضور خادمان بارگاه منور حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) و جمعی از شاعران کشوری و استانی، مداحان و قشرهای مختلف مردم دارالعباده در سالن شهید عباسپور برق منطقه‌ای یزد برگزار شد.

در این برنامه تعدادی از شاعران آثار خود را در مدح و منقبت حضرت امام رضا و ائمه اطهار (ع) قرائت کردند و همچنین مداحان و ذاکران اهل‌بیت (ع) در وصف آن امام همام به مولودی‌خوانی و مدیحه‌سرایی پرداختند.

حمل پرچم مقدس بارگاه امام هشتم (ع) با حضور خدام حرم رضوی و مدیحه‌سرایی خادم امام رضا (ع) در مدح آن امام همام از مهم‌ترین برنامه‌های این مراسم بود.

سخنرانی حجت‌الاسلام زکریا اخلاقی شاعر برجسته استان و کشور و شعرخوانی احمد بابایی از تهران، مداحی سید محمدرضا یعقوبی آل از مشهد و اجرای احمد علوی از قم از دیگر برنامه‌های جنبی مراسم بود.

در پایان مراسم سومین شب‌شعر رضوی با عنوان «خورشید هشتم» از شاعران و دست‌اندرکاران این مراسم تجلیل به عمل آمد.

شب‌شعر «خورشید هشتم» با همکاری حوزه هنری یزد، هیئت انصار ولایت دارالعباده، کانون فرهنگی هنری ولاء و انجمن شعر «مع الحسین (ع)» برگزار شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.