شناسه : 34874310
در مراسم تجلیل از فوتبالیست های یزد مطرح شد


آیین تجلیل از تیم های برتر فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی استان یزد درسال گذشته شب گذشته با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان،شهرداریزد،رئیس هیئت فوتبال استان و جمعی از مسئولان،ورزشکاران و خانواده های آنان در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد.

به گزارش یزد آوا؛ آیین تجلیل از تیم های برتر فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی استان  یزد درسال گذشته شب گذشته با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان،شهرداریزد،رئیس هیئت فوتبال استان و جمعی از مسئولان،ورزشکاران و خانواده های آنان در سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم با اشاره به حضور 25 تیم فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی استان یزد در لیگ های کشور اظهار داشت: می توان با همکاری خیران و بخش صنعت باشگاه های استان را تقویت کرد و امیدواریم مسئولان نیز در این زمینه حمایت های لازم را داشته باشند.

شریعتی از سازماندهی 21 مدرسه پایه خبر داد و اظهار داشت: به دنبال شناسایی استعدادها و برنامه ریزی برای تعالی مدارس و فوتبال پایه استان هستیم.

مهدی جمالی نژاد شهردار یزد هم در سخنانی به اهمیت رشته ورزشی فوتبال در افزایش شادابی و نشاط جامعه اشاره کرد و گفت: متاسفانه هنوز زیرساخت های این ورزش در شهرستان یزد فراهم نیست و باید با مشارکت بخش های مختلف و به ویژه صنایع بزرگ استان توسعه این ورزش را در یزد رقم بزنیم.

گفتنی است در این مراسم از 42 تیم فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی استان یزد با اهدای لوح سپاس ، جام قهرمانی و مدال تجلیل شد.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.