شناسه : 37628371
رئیس شورای شهر شاهدیه:

شهرداری شاهدیه از طریق مراجع قضائی پیگیر قطع درختان است


رئیس شورای شهر شاهدیه گفت: شهرداری در خصوص قطع درختان خیابان شاهد در شاهدیه، شکایتی به مراجع قضائی تسلیم کرده است و به صورت جدی پیگیر مسئله هست.

به گزارش یزد آوا، چند روز پیش ۱۰۰ اصله درخت کاج و زیتون با قدمت چند سال از سوی فرد یا افراد ناشناس شب هنگام در خیابان « شاهد» شهر شاهدیه یزد قطع شد.

علی میرجلیلی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص قطع این درختان گفت: تقریبا 150 اصله درخت با قدمت بالای ده سال در این خیایان توسط افراد ناشناس قطع شده است.

وی در پاسخ به اینکه گفته شده این اقدام با چراغ سبز شهرداری صورت گرفته است، اظهار داشت: به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و شایعه سازی شده است، شهرداری به هیچ عنوان کار غیر قانونی انجام نمی‌دهد.

رئیس شورای شهر شاهدیه با بیان اینکه مرتکبین عنوان کرد: این موضوع توسط مراجع قضائی و نیروی انتظامی در حال پیگیری است و مطمئنا با مرتکبین و متخلفین طبق قانون برخورد خواهد شد.

میرجلیلی با اظهار بی اطلاعی از دلیل قطع این درختان افزود: اینکه مطرح شده طرح تعریض خیابان در دستور کار شهرداری بوده نیز صحت ندارد و اصلا چنین طرحی در دستور کار شهرداری نبوده است.

وی عنوان کرد: شهرداری در خصوص قطع درختان خیابان شاهد در شاهدیه، شکایتی به مراجع قضائی تسلیم کرده است و به صورت جدی پیگیر مسئله هست.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.