شناسه : 10317549
خواجه‌وند:

طاهری مدیرعامل موقت پرسپولیس نیست/ اتفاقات خوبی در راه است!


سخنگوی باشگاه پرسپولیس می‌گوید علی اکبر طاهری مدیرعامل موقت این باشگاه نیست و تنها یکسری از اختیارات هیات مدیره برای اداره امور به او تفویض شده است.

به گزارش یزد آوا، مهدی خواجه‌وند در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره صحبت‌های جعفر کاشانی مبنی بر اینکه علی اکبر طاهری مدیرعامل موقت باشگاه پرسپولیس است، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: علی‌اکبر طاهری نایب رئیس باشگاه است که یکسری از اختیارات هیات مدیره را برای اداره امور به وی تفویض کرده‌ایم و عنوان خاصی را برای طاهری به کار نبردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که جلسه هیات مدیره چطور در غیاب تعداد زیادی از اعضا برگزار و اختیارات به طاهری تفویض شده، یادآور شد: این اتفاق از قبل هماهنگ شده بود و جلسه‌ای که روز دوشنبه برگزار شد، جلسه تکمیلی بود!

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه در جلسه قبلی هم فقط دو نفر از اعضای هیات مدیره حضور داشته‌اند، تصریح کرد: به هر حال همه اعضا در جریان بوده‌اند و نیازی به حضور فیزیکی نبوده است! آنچه مدنظر قرار دارد رضایت اعضا از تصمیمات باشگاه بوده است.

وی همچنین درباره اینکه گفته بود درباره رضا قوچان‌نژاد خبرهای خوبی در راه است ولی مدیربرنامه‌های این بازیکن حضورش در ایران را تکذیب کرده بود، افزود: من از شخص خاصی صحبت نکرده بودم. به هر حال لیستی از بازیکنان را در نظر داریم که پیگیر آن هستیم. از این نظر هم اتفاقات خوبی در راه است.

خواجه‌وند درباره نزدیک شدن مجدد حسین هدایتی به پرسپولیس هم گفت: این سئوال را باید از مجمع باشگاه بپرسید ولی درباره اینکه هدایتی یا افراد دیگری قصد کمک به باشگاه پرسپولیس را دارند، باید مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد. برای حل مشکلات مالی پیش بینی‌هایی صورت گرفته بود که در این پیش بینی‌ها دریافت کمک از افراد دیگر دیده نشده بود. حالا وصول این کمک‌ها به نظر هیات مدیره بستگی دارد.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.