شناسه : 10208104


استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: غرب با برجسته کردن نقش سردار سلیمانی به دنبال ترور فیزیکی و شخصیتی ایشان است و باید بسیار مراقب باشیم.

به گزارش یزد آوا به نقل از باشگاه خبرنگاران ، "قربانعلی محبوبی" استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) درباره اظهارات وزیر خارجه کانادا درباره سردار سرلشکر پاسدار "قاسم سلیمانی" اظهار داشت: کانادا و کشورهای دیگر در چارچوب سیاست‌های آمریکا عمل کرده، وظیفه‌ای را به عهده گرفته و در آن ایفای نقش می‌کنند.

*اتاق عملیات روان غرب ضد جمهوری اسلامی

وی افزود: غرب یک اتاق عملیات روانی علیه جمهوری اسلامی ایجاد کرده و با برجسته کردن نقش سرلشکر سلیمانی برای او برنامه دارند.

*غرب به دنبال ترور فیزیکی و شخصیتی سردار سلیمانی است

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) با اشاره به توطئه‌های غرب ضد جمهوری اسلامی تصریح کرد: غرب با داشتن سیاست‌های دوگانه از یک طرف به دنبال برجسته کردن نقش سردار سلیمانی بوده و از طرف دیگر به دنبال ترور فیزیکی و شخصیتی ایشان است و این برای ما بسیار خسارت بار بوده و باید بسیار مراقب باشیم.

*جبهه غرب از محور مقاومت شکست خورده است

محبوبی با اشاره به شکست جبهه غربی از جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت اظهار داشت: غرب به دنبال این است که آن شکست‌ها را به گردن سردار سلیمانی بیندازد و آن‌ها در عراق شکست خورده و با بازی‌های تبلیغاتی به دنبال پوشش این شکست‌ها هستند.

*مستکبرین به دنبال ایجاد رعب و وحشت در کشورها

وی ادامه داد: کشورهای منطقه از ایران الگو گرفته‌اند و نقش ایران هدایت معنوی و صدور ارزش‌های انقلاب بوده و مستکبرین به دنبال آن هستند که با مطرح کردن بحث‌های کاذب مثل دخالت ایران، در کشورهای عربی، ایجاد رعب و وحشت کرده و به اختلافات دامن بزنند.

استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) با اشاره به بزرگ نمایی غیرعادی نقش سردار سلیمانی و حیله‌ای که در پس این اقدامات است، خاطرنشان کرد: چرا آمریکایی‌ها در این مقطع به ذهنشان رسیده که نقش سردار سلیمانی را در عراق بزرگنمایی کنند و این برنامه شومی بوده که مستکبرین تدارک دیده‌اند و ما نیز در داخل باید بسیار مراقب باشیم و نباید در پازل دشمن حرکت کنیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.