شناسه : 10221554


موسسه فرهنگی بصیرت با همکاری شبکه اطلاع رسانی دانا و شبکه بین‌المللی اشتراک لینک انگلیسی زبان کن ریور(kenriver.com) در نظر دارد مسابقه بزرگی در سطح بین الملل تحت عنوان (مسیر عشق) با موضوع فیلم و عکس و گزارش پیاده روی عظیم اربعین برگزار کند.

به گزارش یزد آوا به نقل از راه دانا، موسسه فرهنگی بصیرت با همکاری شبکه اطلاع رسانی دانا و شبکه بین‌المللی اشتراک لینک انگلیسی زبان کن ریور(kenriver.com) در نظر دارد مسابقه بزرگی  در سطح بین الملل تحت عنوان (مسیر عشق) با موضوع فیلم و عکس  و گزارش پیاده روی عظیم  اربعین برگزار کند.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه بزرگ می توانند عکس، فیلم، گزارش ،مستندهای کوتاه، کلیپ و داستان کوتاه با موضوعات  پیاده روی درمسیر عشق ، موکب ها،خردسالان و... از پیاده روی زوار امام حسین(ع)خود را به ایمیل این سایت  ارسال کنند.

زمان هر فیلم، گزارش و یا مستند کوتاه نباید از 5 دقیقه بیشتر باشد و همچنین بر روی عکس، فیلم، گزارش و مستندهای کوتاه نباید هیچگونه نشان، لوگو و یا نوشته ای قرار گرفته باشد.

شرکت کنندگان در این مسابقه باید به همراه آثارشان، نام و نام خانوادگی،کشور و آدرس محل سکونت، شماره تماس و توضیح مختصری در مورد عکس و فیلم ارسالی، ارسال کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

آخرین مهلت ارسال آثار را تا 15 دی برشمرد و گفت: این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

به نفرات اول تا سوم در هر بخش جوایزنقدی نفیسی اهداء خواهد شد و علاقه مندان می توانند آثار ارسالی خود را به آدرس الکترونیکی kenriver@kenriver.com و info@dana.ir یا آدرس پستی «تهران، میدان فردوسی، کوچه شاهرود، شبکه اطلاع رسانی دانا ارسال کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.