شناسه : 36566288
امام جمعه بخش مرکزی یزد مطرح کرد


امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: هدف از طرح معامله قرن از سوی امریکا رسمیت و قدرت بخشیدن به رژیم غاصب صهیونیستی و تضعیف بیشتر فلسطین است چرا که امریکا هیچ گاه حرکتی را به نفع فلسطینیان انجام نمی‌دهد.

سید محمد کاظم مدرسی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به نزدیک شدن به روز قدس گفت: آخرین جمعه ماه رمضان روز جهانی قدس نامیده شده که  حضور در راهپیمایی این روز از ضروریات شرعی، عقلی، سیاسی و امنیتی است.

وی ادامه داد: حضور در راهپیمایی روز قدس آثار و برکات زیادی دارد از یک طرف شارع ما را امر به معروف و نهی از منکر کرده و چه منکری پست‌تر از جریان غده سرطانی رژیم صهیونیستی است و از طرفی از نظر امنیتی برای ما این موضوع مهم است چرا که اگر مردم در صحنه حضور نداشته باشند دشمن احساس توانایی و قدرت کرده بنابراین از نظر امنیتی این حضور در راهپیمایی جایگاه رفیعی دارد.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: به لحاظ سیاسی نیز تنها جربانی که ام الفساد منطقه و بشریت است همین غده سرطانی اسرائیل است، که باید برداشته شود بنابراین وظیفه دینی، سیاسی، امنیتی و اخلاقی ما حکم می‌کند که بیش از پیش در صحنه حضور داشته باشیم.

مدرسی با اشاره به  پیگیری طرح معامله قرن توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی گفت: هدف از این جریان رسمیت و قدرت بخشیدن به رژیم صهیونیستی و تضعیف بیشتر فلسطین است چرا که امریکا هیچ گاه حرکتی را به نفع فلسطینیان انجام نمی‌دهد.

وی ادامه داد: جنایات رژیم صهیونیستی، کشتار و اسارت گرفتن فلسطینیان، جداسازی خانواده‌ها از یکدیگر به همراه زیر پاگذاشتن مصوبات بین المللی و نقض عهد در دنیای بشری امروز مواردی است که همه به آن واقف هستند و امریکا از آنها چشم پوشی می‌کند و اکنون نیز برای دفاع از غده سرطانی اسرائیلی و حمایت از منافع آن از معامله قرن می‌گویند.

امام جمعه بخش مرکزی تصریح کرد: هدف از طرح معامله قرن در واقع تشکیل اجماعی به سود رژیم غاصب صهیونیست و علیه فلسطین است و به فرموده مقام معظم رهبری تنها مقاومت در برابر این جریانات است که همیشه جواب داده و جواب خواهد داد و این طرح معامله قرن نیز با حمایت امت اسلام مانند طرح‌های دیگر امریکا محکوم به شکست است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.