شناسه : 33899118
در آخرین جلسه علنی شورای شهر یزد درسال جاری مطرح شد


پنجاه و نهمین جاسه علنی شورای اسلامی شهر یزد صبح امروز با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش یزدآوا؛ پنجاه و نهمین جاسه علنی شورای اسلامی شهر یزد صبح امروز با حضور اعضا برگزار شد.

در این جلسه که آخرین جلسه علنی شورا در سال 96 بود حمیدرضا قمی با بیان اینکه وحدت و همدلی یکی از مهمترین ویژگی مصوبات این دوره شورا بوده است  گفت: یکی از موضوعات مهمی که در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار دارد موضوع  خیابان قیام است که روز گذشته با حضور رئیس جدید راهوراستان  در دفتر شهردار موضوع رفع چالش های خیابان قیام بررسی شد.

قمی افزود: در این جلسه مقرر شد تا جلسه مشترکی با اعضای هیئت امنای بازار برگزار شد و در خصوص یک طرفه شدن یا نشدن خیابان قیام تصمیم گیری شود.

وی  با اشاره به اجرای طرح های مختلف عمرانی در سطح شهر یزد گفت:خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته توسط مسئولان و مدیران شهرداری اقدامات خوبی در آستانه سال نو برای تغییر در چهره شهر صورت گرفته است.

عضو شورای شهر یزد تاکید کرد: توسعه مدیرت شهری در گرو همکاری و احساس مسئولیت تمام اقشار است.

سازمان تاکسیرانی نسبت به راه اندازی تاکسی اینترنتی  اقدام کند

محسن ابوترابی هم در این جلسه بام طرح کردن موضوع  تاکسی های اینترنتی در یزد گفت: این موضوع به دلیل اینکه موج جدیدی از ورود فناوری نوین در سیستم حمل و نقل است باید توسط مدیران و مسئولان مدیریت شود.

ابوترابی با اشاره به این مطلب که سازمان تاکسیرانی باید نسبت به راه اندازی تاکسی اینترنتی در شهرداری اقدام کند اظهار داشت: راه اندازی تاکسی  اینترنتی دارای ویژگی های مثبتی است اما باید برای به حداقل رسیدن مشکلات احتمالی، ضوابط انضباطی برای تاکسی های اینترنتی تهیه و تدوین شود.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.