شناسه : 33851039
آیت‌الله مدرسی مطرح کرد


امام جمعه بخش مرکزی یزد تجربیات گذشته حجت‌الاسلام رئیسی، حضور وی در بین مردم و توجه به دیدگاه‌های مردمی، محور قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری و ... را از عوامل موفقیت تولیت آستان قدس رضوی در زمینه‌های مختلف عنوان کرد.

آیت‌الله سیدمحمد کاظم مدرسی در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به سالروز انتصاب حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی به تولیت آستان قدس رضوی گفت: وی پس از حضور در این منصب با استفاده از تجربیات گذشته و ساز و کارهای موجود توانستند با راهکارهایی برای تکریم زائران آستان قدس و ترویج فرهنگ رضوی گام‌های موثرتری را بردارند.

وی با بیان اینکه تولیت آستان قدس از همان روزهای ابتدایی در بین مردم حضور پیدا کرد، افزود: وی با حضور در بین اقشار مختلف مردم ازهمان اوایل انتصاب به دیدگاه‌های مردمی در خصوص آستان قدس توجه و از آنها بهره‌مند شد.

آیت‌الله مدرسی با اشاره به مسئولیت‌های آستان قدس در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و انقلابی عنوان کرد: آستان قدس با انتصاب حجت‌الاسلام رئیسی در ابعاد مختلف موثر عمل کرد و اشتغال فراوانی را در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی ایجاد کرده است.

وی گفت: از زمان نصب حجت الاسلام رئیسی برای ترویج، تسهیل و به سازی فرهنگ زیارت حرکت‌های نویی هم در سطح آستان قدس و هم در سطح استان‌ها انجام شده است و رسیدگی به فقرا و محرومان و دعوت از افرادی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده بودند مورد توجه قرار گرفت.

امام جمعه بخش مرکزی یزد تقویت بنیه‌های علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی، حضور تولیت آستان در مدرسه پریزاد و تدریس وی در این مدرسه، صحبت‌ با مردم در خصوص برنامه‌های این آستان، هماهنگی با نمایندگی ولی فقیه در استان خراسان رضوی و نمایش نمود زیباتری از بعد انقلابی آستان قدس را از جمله مواردی دانست که با انتصاب حجت الاسلام رئیسی محقق شده است.

مدرسی تجربیات گذشته حجت‌الاسلام رئیسی، حضور وی در بین مردم و توجه به دیدگاه‌های مردمی، محور قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری، روحیه کار و تلاش، حسن برخورد با ارباب رجوع و داشتن مدیریت کلان تولیت جدید را از عوامل موفقیت وی در زمینه‌های مختلف عنوان کرد.

انتهای پیام/

  
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.