شناسه : 30541974
با موضوع تبیین ولایت امیرالمومنین(ع)؛


دبیر اجرایی ستاد مبشر غدیر یزد از برگزاری مسابقه قرار آسمانی در فضای مجازی، با محوریت سوره مباركه مائده با موضوع تبیین ولایت امیرالمومنین(ع) خبر داد.

به گزارش یزد آوا، ثواچه دبیر اجرایی ستاد مبشر غدیر گفت: سوره مائده كه از آن به عنوان سوره ويژه ولايت ياد مي‌شود، منبع مسابقه اي با عنوان قرار آسماني است كه امسال به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر و ایام امامت و ولایت از سوي مرکز فرهنگی مبشران برگزار مي شود.

وی افزود: شرح مختصر اين سوره در قالب فلش کارت و نسخه الکترونیکی پی دی اف در سایت مبشران به نشانی mobasherghadir.ir و کانال تلگرامی mobashrghadir  در اختیار قرار می گیرد.

ثواچه اظهار کرد: علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به نشانی یاد شده و نیز مطالعه محتوای کارت‌ها و نسخه الکترونیکی در مسابقه شرکت کنند.

 این مسابقه از تاریخ اول شهریور ماه شروع و تا سي‌ام شهریور ادامه داشته و در پایان به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد:جوایز نفرات اول تا سوم به ترتیب شامل قلم هوشمند قرآنی به ارزش 200 هزار تومان، کارت هدیه به ارزش 150 هزار تومان و صنایع دستی یزد به ارزش 100 هزار تومان خواهد بود.

ثواچه در پایان سخنان خود عنوان کرد: زمان اعلام نتایج اول آبان ماه سال جاری مصادف با میلاد امام محمد باقر (ع) است و شرکت کنندگان می‌توانند برای مشاهده نتایج مسابقه به سایت مبشران و کانال مبشران مراجعه نمایند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.