شناسه : 10166887
مادر شهید خرازی خطاب به رئیس جمهور:


مادر شهید خرازی خطاب به رئیس جمهور گفت: خواسته ام این است که بیش از پیش مشکلات مردم را برطرف کنید.

به گزارش یزد آوا به نقل از مهر، رییس جمهوری در دیدار با مادر شهید حاج حسین خرازی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کشور و انقلاب با ایثار خانواده معظم شهدا حفظ شده است، از شهید خرازی به عنوان "فرماندهی بسیار توانمند" و "شجاع " یاد کرد و گفت: در هر محور عملیاتی که لشکر امام حسین(ع) و شهید خرازی حضور داشت ما به پیروزی در آن عملیات مطمئن بودیم.

حسن روحانی در این دیدار که همزمان با اربعین حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) انجام شد، اظهار داشت: شهید خرازی فرمانده ای بسیار توانمند بود و آشنایی‌ام با این شهید بزرگوار از همان اوایل جنگ بوده است. در عملیات‌های فتح آبادان، طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس در کنار هم بودیم.

رییس جمهوری افزود: این شهید بزرگوار در محور طلاییه جانباز شد اما با همان روحیه و قدرت معنوی بالا لشکر را هدایت می کرد تا اینکه درعملیات والفجر ۸ به درجه والای شهادت نائل آمد.

روحانی خطاب به خانم "طیبه تابش" مادر شهید خرازی که از ایشان می خواست تا بیش از پیش مشکلات مردم را برطرف کند، گفت: عبور از مشکلات و موانع تنها با همیاری و همکاری مردم و دعای خیر خانواده معظم شهدا و حمایت ها و پشتیبانی ها آنان امکان پذیر است و دولت در این مسیر تمام تلاش خود را بکار گرفته است و ما را دعا کنید تا خادم این ملت باشیم.

رییس جمهوری افزود: ما به همه رزمندگان و شهدا افتخار می کنیم و تلاش داریم تا نیازهای جامعه را برطرف کنیم.

در این دیدار مادر شهید خرازی، یک جلد قران کریم و کتاب خاطرات این شهید بزرگوار را به رییس جمهوری هدیه داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.