شناسه : 34185473
دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا و آسیا ۲۰۱۸؛


مراسم افتتاحیه دومین دوره از سری مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا و آسیا ۲۰۱۸ در ورزشگاه سلمان محمود آباد یزد برگزارشد .

به گزارش یزد آوا،عصر دیروز مراسم افتتاحیه دومین دوره از سری مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا و آسیا ۲۰۱۸ در ورزشگاه سلمان محمود آباد یزد برگزارشد .

در این مسابقات که با حضور چهار تیم مقاومت گلساپوش ایران، لوآنته اسپانیا،لوکوموتیو روسیه و کاتالیای ایتالیا برگزار می شود در بازی افتتاحیه دو تیم لوکوموتیو روسیه وکاتالیای ایتالیا برابر هم صف آرایی کردند که در پایان نماینده روسیه توانست در یک بازی برتر با نتیجه پرگل هشت بر شش از سد حریف ایتالیایی خود بگذرد.

برای تیم لوکوموتیو روسیه لوکاس، احمدزاده، نیکونوروو، نیلیتو و ساف رونوو هرکدام به ترتیب سه،دو وبقیه یک گل به ثمر رساندند و برای تیم ایتالیایی نیز پائولو ژیل، ماتوریتسو،حسن عبداللهی و پالادزولو هر کدام به ترتیب دو،دو وبقیه یک بار دروازه تیم روسی را بازکردند.

حمید متین مقدم و ابراهیم اکبرپور از ایران و علی جبرابلوو از کشور آذربایجان قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

در بازی دوم که نماینده شایسته کشورمان در برابر نماینده اسپانیا به میدان رفت و در نهایت تیم مقاومت گلساپوش توانست در یک بازی پایاپای و نفس گیر با دو گل جواد دهقانی‌زاده و و حمیدرضا دهقانی با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد.

شایان ذکر است تک گل تیم لوآنته اسپانیا را انریکه وارد دروازه ایران کرد.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.