شناسه : 38764221
رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد:

مهلت ارسال آثار به جشنواره خشدلانه تمدید شد


محمد فکر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره خشدلانه2 خبر داد و گفت: به دلیل تعطیلات ناشی از بحرانی شدن کرونا در شهر، زمان ارسال آثار تا 27 آذرماه تمدید شد.

به گزارش یزد آوا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، محمد فکر با بیان این‌که علاقه مندان می‌بایست آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی خیابان کاشانی روبروی پارک هفتم تیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد ارسال کنند، اظهار کرد: شماره تلفن‌های۰۳۵۳۸۲۷۷۶۵۰ و ۰۹۱۳۷۴۹۷۶۴۳ برای هماهنگی‌های بیشتر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: جشنواره خشدلانه‌۲ در قالب موضوعاتی همچون؛ سلامت بهداشت و ویروس کرونا، همدلی و مشارکت اجتماعی، آسیب‌های اجتماعی، امید و افزایش نشاط و ارتقاء و تحکیم بنیان خانواده طراحی شده است.

رئیس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: این جشنواره همچون دوره اول سکویی برای شناسایی و معرفی طنازان یزدی به مردم استان و کشور خواهد بود.

فکر ابراز امیدواری کرد: با تمدید شدن مهلت ارسال آثار و فروکش کردن بحران کرونا در شهر و استان آثار بیشتری به نسبت قبل به دبیرخانه ارسال شود و امسال شاهد جشنواره ای به مراتب پر ورنق تر از سال گذشته باشیم.

وی با بیان این‌که جشنواره خشدلانه۲ در فضای مجازی برگزار می شود، گفت: با توجه به برگزاری کنگره۴ هزار شهید استان در اسفند ماه، بخش ویژه ای با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» در این جشنواره در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.