شناسه : 36580501
نماینده ولی فقیه در استان یزد:

نباید فریب پیشنهاد مذاکره ترامپ را خورد/مقاومت تنها راه مقابله با دشمن است


نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: نباید صحبت های ترامپ مبنی بر مذاکره را باور کرد و فریب آن راخورد و همه نیروها باید آماده کار جهادی باشند.

به گزارش یزد آوا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت: مسئله فلسطین مسئله انسانیت و آزادی است و اتحاد جهان اسلام و همراهی آن‌ها در مسیر استکبارستیزی نابودی اسرائیل و زمین‌گیر شدن صهیونیسم را سریعتر خواهد کرد.

وی با اشاره به قیام 15 خرداد گفت: قیام 15 خرداد در واقع شروع نهضت بزرگ امام خمینی (ره) بود که آن حرکت تحول عظیمی را در جهان اسلام ایجاد کرد و یک جهاد بزرگی بود برای این که حکومت طاغوت برداشته شود و حاکیت خدا بیاید و منویات خدا و ائمه اجرایی شود.

ناصری با اشاره به تلاش های ائمه (ع) برای اجرایی شدن حاکمیت الهی در جامعه اظهار داشت: بعد از 1400 سال با همت مردم و راهنمایی ها برنامه ریزی ها و ایستادگی های حضرت امام (ره) این امر توسط خودشان اجرایی شد.

وی اذعان داشت: جنگ، توطئه ها، تحریم ها، کشتارها و انواع دشمنی‌ها در این 40 سالع علیه این انقلاب بوده تا انقلاب پا نگیرد اما با خواست خدا و مقاومت امام و هدایت‌های مقام معظم رهبری این انقلاب به 40 سالگی خود رسیده است.

ناصری با بیان این که دشمن خواب دیده بود که بعد از رحلت امام همه چیز در ایران بهم خواهد ریخت و آن ها می توانند برگردند ادامه داد: اما بلافاصله بزرگترین انتخاب در راستای حمایت از اسلام و انقلاب انجام شد و مقام معظم رهبری به عنوان رهبری انتخاب و معرفی شدند و در این 30 سال تمام برنامه‌ریزی‌ها و توطئه‌های را خنثی کرده‌اند و همه پیشگیری‌را انجام داده‌اند.

وی با بیان این که تاکنون تمام حرف‌ها و حرکات مقام معظم رهبری در راستای عزت مسلمین بوده و هیچ کلامی از ایشان به اشتباه بیان نشده است افزود: پیشرفت های انقلاب در زمینه‌های نظامی و علمی به حدی است که دشمن غبطه می خورد و در زمینه پیشگیری از توطئه ها دنیا انشگت به دهان مانده است.

امام جمعه یزد  اظهار داشت: همه دستاوردها و خوبی‌هایی که در این چهل سال حاصل شده همه از طریق ولایت حاصل شده است و باید توجه کرد که ولایت به معنای اتصال به ولایت خداوند و معصومین(ع) است .

ناصری خاطرنشان کرد: انقلاب ما یک انقلاب خدایی است و صاحب آن مقام معظم رهبری است و قطعا هر کسی چه در داخل و چه در خارج از کشور بخواهد در مسیر انقلاب سنگ‌اندازی کند خداوند ذلیلش می کند.

وی با تاکید بر انجام حرکت های جهادی گفت: جوانان ما باید در دانشگاه ها به جد کار کنند و افرادی که در صنعت و تولید هستند باید از ظرفیت های جوانان استفاده کنند و از سویی دیگر مسئولین نیز باید برای رونق و افزایش تولید نیز کمک و حمایت کنند.

ناصری با بیان این که دشمن فرهنگ ما را هدف قرار داده است تاکید کرد: آموزش ما باید همراه با دین و فرهنگ باشد چرا که اگر دین و علم همراه باشند علم راه را باز می کند و دین نیز هدایت می کند و به مقصد می رسیم اما علم بدون دین فایده نخواد داشت و به انسان کشی منجر می شود و با دین بدون علم نیز پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

وی با اشاره به صحبت های اخیر رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: نباید صحبت های ترامپ مبنی بر مذاکره را باور کرد و فریب آن راخورد و همه باید آماده کار باشیم وو این روزها زمان کار جهادی است و  در مسائل اخلاقی و دینی نیز خود را تجهیز کنیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم.

ناصری تاکید کرد: باید به آینده امیدوار بود و در مقابل دشمن ایستادگی کرد زیرا مقاومت و ایستادگی ما دشمن را می شکند و عصبانی می کند.

انتهای پیام/ق
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.