شناسه : 33679475
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد:


به مناسبت هفته زن اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان نشست کتاب‌خوان «بانوان فرهیخته استان یزد» برگزار خواهد کرد.

به گزارش یزد آوا؛ «رقیه دوست فاطمیه» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و هفته زن اذعان کرد: به مناسبت هفته زن اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد، نشست کتاب‌خوان «بانوان فرهیخته استان یزد» برگزار خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این مراسم امروز رأس ساعت 10 صبح در کتابخانه عمومی دکتر جوادی یزد برگزار خواهد شد، ادامه داد: در این نشست 4 نفر از بانوان فرهیخته و دانشگاهی استان یزد به معرفی کتاب‌هایی با موضوع زن می‌پردازند.

دوست فاطمیها گفت: هم‌زمان با سالروز تأسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی برنامه کتابخانه گردی را روز 5 شنبه 17 اسفندماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه 10 کتابخانه‌ منتخب یزد میزبان طرح «کتابخانه گردی» خواهند بود، تصریح کرد: این طرح که باهدف آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم، مسئولان و فرهیختگان جامعه با کتابخانه‌های عمومی و خدمات آن‌ها صورت می‌گیرد، هم‌زمان با سراسر کشور اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای هر شهرستان یک کتابخانه شاخص معرفی شده است، خاطرنشان کرد: کتابخانه‌های مجتمع فرهنگی هنری در شهرستان ابرکوه، آیت‌الله حائری در شهرستان اردکان، امام صادق (ع) در شهرستان اشکذر، محمد مفیدی در شهرستان بافق، عطایی در شهرستان بهاباد، دکتر واحد در شهرستان تفت، حضرت ولی‌عصر (عج) در شهرستان خاتم، شهید مطهری در شهرستان مهریز، مرکزی شهرستان میبد و کتابخانه عمومی رئیس فرهمند در شهرستان یزد، میزبان طرح کتابخانه گردی خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه عموم علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 8 تا 18 از فضاهای مختلف این کتابخانه‌ها بازدید کنند، گفت: افرادی که در روز هفدهم اسفندماه دریکی از کتابخانه‌های منتخب طرح کتابخانه گردی حضور یابند، می‌توانند با دریافت برگه عضویت رایگان کتابخانه‌ها تا پایان سال جاری به عضویت رایگان دریکی از کتابخانه‌های استان درآیند.

انتهای پیام/ش

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.