شناسه : 35951153


نمایشگاه بزرگ بصیرت روز ۹ دی ماه مصادف با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در حسینیه شهدای حسن آباد یزد برپا شد و به مدت شش روز میزبان بازدیدکنندگان بود.

به گزارش یزد آوا، نمایشگاه بزرگ بصیرت روز ۹ دی ماه مصادف با روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور سرهنگ مهدی دهقان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثارالله یزد و حمید زارع فرمانده حوزه امام علی(ع) یزد افتتاح شد و به مدت شش روز میزبان بازدیدکنندگان بود.

محمد علی حسن آبادی مسئول برپایی نمایشگاه در این خصوص با گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی روز بصیرت و همچنین ۱۲ دی ماه سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان دارالعباده یزد گفت:  با توجه به نامگذاری مقام معظم رهبری برای امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی این نمایشگاه با 10 غرفه برپا شد که نیمی از این غرفه‌ها به عرضه کالای ایرانی اختصاص یافته بود.

وی ادامه داد: غرفه کتاب و کتابخوانی از دیگر غرفه‌های این نمایشگاه بود و با توجه به سرانه مطالعه در کشور و تأکید مقام عظمای ولایت مبنی بر ترویج کتاب و کتابخوانی مورد استقبال خوب بازدیدکنندگان قرار گرفت.

حسن آبادی عنوان کرد: طب سنتی، کودک، جهاد و شهادت، عفاف و حجاب و بصیرت به منظور آشنایی با جنگ نرم نیز از دیگر غرفه‌های این نمایشگاه بود و غرفه‌ای نیز به عنوان مبارزه با مواد مخدر برای آشنایی خانواده‌ها با انواع مواد مخدر با حضور کارشناس این حوزه در محل نمایشگاه در نظر گرفته شده بود.

وی با اشاره به فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری بر امر کارآفرینی و اشتغالزایی افزود: غرفه کارآفرینی نیز در این نمایشگاه در نظر گرفته شده بود که مورد استقبال قرار گرفت و تقریبا 30 نفر از بازدیدکنندگان به طور رایگان از مشاوره کارآفرینی در این غرفه بهره‌مند شدند.

مسئول برپایی نمایشگاه، سخنرانی راویان هشت سال دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه عنوان کرد و گفت: مراسم اختتایمه این نمایشگاه در روز 14 دی ماه با حضور سردار فتوحی فرمانده سابق سپاه الغدیر استان و از رزمندگان دفاع مقدس و همچنین سرهنگ صالحی پور معاونت پلیس پیشگیری از مواد مخدر برگزار شد.

حسن آبادی ادامه داد: فرمانده سپاه الغدیر استان در آئیین اختتامیه این نمایشگاه به فتنه 88 و حماسه نهم دی ماه و ضرورت بصیرت زایی مردم اشاره داشتند و یادآور شدند هدف دشمن و نوکران داخلی آن از جریان فتنه 88 حمله به ولایت فقیه بود که با بصیرت مردم ولایی و تدبیر رهبر معظم انقلاب فتنه‌گران شکست خوردند.

گفتنی است نمایشگاه بصیرت به همت پایگاه قمر بنی هاشم (ع)، پایگاه حضرت خدیجه کبری (س) و هیئت امناء حسینیه بزرگ شهدای حسن آباد مشیر در این محل برگزار شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.