شناسه : 10108953
درخشان تاکید کرد:


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حضور زلاتکو کرانچار به جای وی در این تیم گفت: دوستان به من لطف دارند ولی اجازه بدهند کارمان را انجام بدهیم.

به گزارش یزد آوا به نقل از مهر، حمید درخشان پس از خروج از فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران درباره دلیل حضورش در فدراسیون اظهار کرد: من برای دیدار و صحبت با بهروز منتقمی (قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس) به فدراسیون آمدم. قرار شد فردا هم نشستی با منتقمی داشته باشم.

وی درخصوص اینکه آیا فهرست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه اعلام کرده است یا خیر گفت: هنوز بازی‌های لیگ تمام نشده است. منتظریم تا نیم‌فصل اول تمام شود و بعد از آن وارد نقل و انتقالات بازیکنان شویم.

"آیا خرید بازیکنان مورد نظر باشگاه پرسپولیس از سوی باشگاه‌های دیگر از جمله استقلال عمدی و در جهت تضعیف پرسپولیس نیست؟" درخشان در پاسخ به این سوال گفت: خیر. اینطور نیست. به هر حال همه به دنبال بازیکنان خوب هستند. از سوی دیگر یک تیم آنقدر پول ندارد که بازیکنان خوب را جذب کند و آنها را روی نیمکت بنشاند.

سرمربی پرسپولیس درخصوص شایعه بازداشت چند ماهه مدیرعامل این باشگاه گفت: امیدوارم چنین چیزی شایعه باشد و مشکل سیاسی زودتر حل شود. پرسپولیس مشکلاتی دارد که خیلی از این مشکلات با حضور سیاسی حل می‌شود.

درخشان درباره تسهیلات سازمان لیگ برای پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: ما قرار بود ۶ بازیکن خارجی جذب کنیم که از ۴ نفر از آنها به صورت همزمان در داخل زمین استفاده کنیم همچنین به دنبال فراهم کردن منابع مالی هستیم تا بتوانیم بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم.

وی درباره اینکه بعد از به دست گرفتن هدایت تیم پرسپولیس گفته بود بعد از چند ماه پرسپولیس را به جایگاه واقعی‌اش برمی‌گرداند ولی هنوز اتفاقی نیفتاده است، گفت: خودتان شاهدید از روزی که سرمربی پرسپولیس شدم چه مشکلاتی داشتیم ولی همه تلاشم را می‌کنم تا در نیم‌فصل دوم نتایجی را که قولشان را داده بودم کسب کنم و همان تیمی شویم که وعده‌اش را داده بودم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص لیست مازاد این تیم هم یادآور شد: چطور تا زمانی که بازیکنی را جذب نکرده‌ام می‌توانم درباره لیست مازاد نظر بدهم.

درخشان همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر شایعه حضور زلاتکو کرانچار در تیم پرسپولیس به جای وی تصریح کرد: دوستانی که این مطالب را منتشر می‌کنند به ما لطف دارند و هر روز یک نفر را جایگزین من می‌کنند ولی اجازه بدهند کارمان را انجام بدهیم چون پرسپولیس رفته رفته بهتر خواهد شد.

سرمربی پرسپولیس  درخصوص محرومیت مایکل اومانا برای بازی با فولاد خوزستان گفت: من تعجب می‌کنم اگر قانونی است برای همه یکسان باشد در حالی که در این مورد قانون برای ما رعایت نشده است.

وی درباره اینکه شاید به خاطر ادبیات خوب شماست که با پرسپولیس اینگونه برخورد می‌شود، یادآور شد: کاش این ادبیات خوب باب شود و همه با ادبیات خوب صحبت کنند. اگر یادمان باشد زمانی افشین قطبی به ایران آمد و گفتند چه ادبیات خوبی دارد. امیدوارم همه یاد بگیریم که با اینگونه ادبیات صحبت کنیم. با فریاد زدن و بی‌ اخلاقی کاری از پیش نمی‌رود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.