شناسه : 36305406
عضو شورای شهر یزد:


عامری از رایزنی اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید یزد در هفدهم فروردین ماه خبر داد.

ونوس عامری عضو شورای شهر یزد در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی شورای شهر برای انتخاب شهردار جدید یزد گفت: تمام اعضای شورای شهر اکنون در یزد حضور دارند تا در مورد انتخاب شهردار رایزنی کنند. صحبت ‌هایی داشتیم اما هنوز به جمع‌بندی کاملی نرسیده ایم. اعضا گزینه هایی پیشنهاد داده اند و این موضوع به صورت جدی در دست بررسی است.

وی افزود: اولین جلسه رسمی اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار ۱۷ فروردین برگزار خواهد شد.

عضو ناظر شورای شهر در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در خصوص مباحث مطرح شده در مورد عدم تائید حکم رئیس این سازمان از سوی مخابرات یزد گفت: در مورد حکم ماموریت آقای ملازینلی ما این درخواست را با مخابرات مطرح کرده ایم و روال قانونی طی شده است. بحث بر سر این بود که ایشان برای همیشه مامور شهرداری شود و یا باز هم به صورت موقت کار را دنبال کنند. اما روال کار به شکل قانونی دنبال شده و شهرداری به موقع درخواست خود برای تمدید ماموریت را داده است.

عامری با تکذیب خبر کمک شورای شهر به رسانه های همسو عنوان کرد: این موضوع یک بار دیگر هم مطرح و تکذیب شده بود. به هر حال بعضی آدم ها با توانایی های خودشان در جامعه رشد می کنند و بعضی ها هم پا بر سر بقیه می گذارند و بالا می روند. بعضی می خواهند پا بر سازمان فرهنگی ورزشی بگذارند و بالا روند.

وی در ادامه در پاسخ به علت کمک سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد به همایش یزدی تباران اعلام کرد: بنده در جریان جزئیات ماجرا نیستم، اما سازمان فرهنگی ورزشی با همه موسسات فرهنگی و هرکسی که بخواهد کار فرهنگی انجام دهد مشارکت می کند، احتمال دارد در این مورد نیز مثل هر برنامه فرهنگی دیگری مشارکت کرده باشد.

وی در پایان وعده داد لیست موسسات فرهنگی و مبالغی که در سال 97 دریافت کرده اند از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد منتشر شود.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.