شناسه : 33636039
رئیس شورای اسلامی بخش مروست:


رئیس شورای اسلامی بخش مروست در دیدار با نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت بهداشت و درمان مروست اسف بار است.

به گزارش یزد آوا؛ رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر مروست در حضور صباغیان نماینده مجلس گفت: برخی روستاها و آبادی ها در برخی مناطق کشور وضعیت بهداشت و درمان آنان به مراتب بهتر از مروست است و این شرایط برای بخشی با حدود 20هزار نفر جمعیت زیبنده و پسندیده نیست.
 
 حجت فلاحتی گفت: نباید نجابت مردم شریف مروست را بپای نداشتن مشکل تلقی کرد و از مسئولین این انتظار می رود تا با دید مساعد به نجابت  مردم پاسخ بدهند.
 
وی افزود: عمده ترین مشکل بهداشت و درمان مروست این است که در حوزه بهداشت قرار دارد و مجوزهای معاونت بهداشت  محدودیت هایی دارد که پاسخگوی نیاز منطقه نیست و اگر مسئولین قصد تغییر این وضعیت را دارند باید حوزه را به معاونت درمانی ارتقا بدهند و حداقل  یک مرکز پیش بیمارستانی را برای بخش مروست که از بخش های بزرگ استان می باشد در نظر گرفته شود.
 
رئیس شورای اسلامی بخش مروست خاطر نشان کرد: پرسنل حاضر تمام تلاش خود را بکار گرفته اند ولی پاسخگوی مراجعات و حجم مطالبات مردم منطقه نیست و لازم است امکانات و تجهیزات و پرسنل و پزشک عمومی و متخصص متناسب با میزان مراجعات و جمعیت منطقه باشد.
 
گفتنی است صباغیان نماینده مجلس در این جلسه ضمن تماس با دکتر میرجلیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان یزد خواستار تشکیل کمیته ویژه در استان جهت بررسی مشکلات بهداشت و درمان مروست شدند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.