شناسه : 34711585
شهردار یزد:


شهردار یزد گفت: بوستا‌ن‌های شهر یزد باید بازسازی، تجهیز و مدرن شوند ضمن اینکه احداث پارک‌های جدید نیز در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، شهردار یزد در مراسم امضای تفاهم نامه با شرکت مخابرات برای راه‌اندازی وای فای اول در هشت نقطه شهر یزد، گفت: یزد دوران طلایی را سپری می‌کند و رابطه و همدلی بسیار خوبی بین دستگاه‌های مختلف شهر وجود دارد که مدیرت هماهنگ شهری را نشان می‌دهد.

 مهدی جمالی نژاد با بیان اینکه تبدیل یزد به شهر هوشمند، یکی از ماموریت‌های مهم شهرداری است ادامه داد: ایجاد شهر هوشمند موجب تسریع و موفقیت در همه امور می‌شود و خدمات بهینه، کاهش هزینه حمل و نقل، افزایش رضایت مندی شهروندان، کاهش مشکلات زیست محیطی و تبدیل شهرداری به شهرداری شیشه‌ای را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینکه پروزه وای فای اول در هفت بوستان بزرگ شهر اجرا می‌شود، افزود: متاسفانه چند سالی است به توسعه و ارتقای فضای سبز و  زیر ساخت‌های فرسوده بوستان‌های شهر یزد توجه نشده است که باید این بوستا‌ن‌ها بازسازی، تجهیز و مدرن شوند ضمن اینکه احداث پارک‌های جدید نیز در دستور کار است.

جمالی نژاد همچنین اعلام کرد: به زودی با همکاری شرکت مخابرات استان، کل بافت تاریخی و جهانی شهر یزد برای بهره‌برداری هر چه بیشتر گردشگری و گردشگران به وای فای شهری مجهز می‌شوند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.