شناسه : 10334908
به عنوان مربی جدید


حسین پاشایی بازیکن سابق تیم‌های فوتبال پاس تهران و راه‌آهن از امروز رسما به کادر فنی تیم فوتبال صبای قم ملحق شد.

به گزارش یزد آوا به نقل از فارس، این فوتبالیست خوشنام که سابقه قهرمانی با پاس تهران در مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور را دارد از شروع دور جدید تمرینات صبای قم از روز سوم دی ماه به کادر فنی صبا پیوست تا در کنار مهدی تاتار، ناصر بختیاری‌زاده، مهدی رضایی‌ و مظاهر رحیم‌پور این تیم را آماده بازی‌های دور برگشت لیگ برتر کنند.

حسین پاشایی در سن 36 سالگی و در نخستین تجربه مربیگری خود در رشته پرمخاطب فوتبال به عنوان دستیار مهدی تارتار فعالیت خود را به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم فوتبال صبای قم در مسابقات نیم فصل دوم چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور آغاز کرد.

پاشایی بازی در رشته فوتبال را از تیم‌های پایه باشگاه پاس تهران آغاز کرد و به همراه این تیم تمام مدارج ترقی و موفقیت در فوتبال را سپری کرد و همراه با سبزپوشان تهرانی که تا اواسط دهه 1380 در کنار استقلال و پرسپولیس یکی از 3 قطب اصلی فوتبال ایران بود، موفقیت‌های زیادی را کسب کرده است.

مربی جدید تیم فوتبال صبای قم در دوران بازی‌اش در این رشته دعوت به تیم ملی فوتبال کشورمان را نیز تجربه کرده است اما بیشترین موفقیت‌های خود را در عرصه باشگاهی به دست آورده، موفقیت بزرگی همچون قهرمانی با پاس تهران در سومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام ‌خلیج ‌فارس که با هدایت مجید جلالی در سال 1382 رقم خورد.

پاشایی در کنار فوتبالیست‌های مطرحی همچون جواد نکونام کاپیتان فعلی تیم ملی فوتبال کشورمان، خداداد عزیزی، نیما نکیسا، آرش برهانی و ... سابقه عضویت در تیم مطرح پاس تهران در لیگ برتر باشگاه‌های کشور و همچنین جام باشگاه‌های آسیا را دارد.

مربی جدید تیم فوتبال صبای قم بعد از اینکه دوران فوتبال خود در تیم پاس تهران را به دنبال انتقال این تیم به استان همدان به پایان رساند به تیم فوتبال راه‌آهن تهران پیوست و دومین تیمی که در دوران فوتبال خود در آن بازی کرد تیم راه‌آهن بود تا اینکه فوتبال را در همین باشگاه به پایان رساند.

اکنون که مهدی تارتار از هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور هدایت تیم صبای قم را بر عهده گرفته است، حسین پاشایی به عنوان همکار تارتار در کادر فنی صبا فعالیت خواهد کرد تا نماینده قم که اکنون در مکان هفتم جدول رده بندی ایستاده به رده‌های بالاتر جدول نزدیک‌تر شود.

پاشایی بعد از حضور در نخستین جلسه تمرین صبای قم از امروز در کنار دیگر مربیان صبا تمرینات بازیکنان صبا را زیر نظر می‌گیرد تا این تیم را برای دور برگشت مسابقات چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌‌های کشور آماده‌تر کنند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.