شناسه : 10174614
امام جمعه بخش مرکزی یزد:


امام جمعه بخش مرکزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد، پیچیدگی قوانین و دو گانگی عملکرد بین ادارات و رشوه خواری در برخی از ادارات توسط قشری خاص و رانت خواری را از عمده ترین عوامل موثر در فساد دانست.

به گزارش خبرنگار یزد آوا، حجت الاسلام سید محمد کاظم مدرسی درخطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران روستای دهنو یزد با اشاره به ایام اربعین حسینی، مجالس امام حسین(ع) را محل ترویج و تبیین فرهنگ شیعه برای بشریت دانست و ادامه داد: همه دراین مجالس به عنوان فراگیرنده دانش هستیم.

امام جمعه بخش مرکزی تصریح کرد: حرکت فراگیر، عمومی و پرمعنای شیعیان به مناسبت اربعین اباعبدالله درعراق که ازنقاط مختلفی از جمله ایران سرچشمه گرفته یکی ازنمادهای تشیع و نشانه هویت، یکپارچگی وعظمت فرهنگ شیعه است که این حرکت دارای آثار و برکات فراوانی می‌باشد .

حجت الاسلام مدرسی در بخش دیگری از سخنان خود حضور برخی از مسئولین استان در جلسات فتنه زدگان که با منش نظام سازگاری ندارند را موجب ایجاد تنش در میان مردم و برهم خوردن امنیت روانی جامعه بیان و تاکید کرد: این افراد باید پاسخگوی عواقب این‌گونه جلسات باشند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد، پیچیدگی قوانین و دو گانگی عملکرد بین ادارات و رشوه خواری در برخی از ادارات توسط قشری خاص و رانت خواری را از عمده ترین عوامل موثر در فساد دانست  و خاطرنشان کرد: قوانین باید شفاف و روشن باشد تا جامعه در مسیر درست حرکت کند.

امام جمعه بخش مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مذاکرات هسته‌ای یاد آور شد: آمریکا به جهت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران نیازمند مذاکره با ایران است و ایران هیچ نیازی به مذاکره با آمریکا ندارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.