شناسه : 37924067
معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

پیگیر تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی کادر درمان یزد هستیم


وفائی نسب معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یزد از پیگیری این دانشگاه برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی کادر درمان یزد خبر داد.

به گزارش یزد آوا، محمدرضا وفائی نسب در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی کادر درمان استان یزد، گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی توسط علوم پزشکی یزد امکان پذیر نیست و باید از سوی وزارت خانه این کار انجام شود.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان اینکه وزیر محترم بهداشت قول‌هایی برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی داده شده است افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی باید برای تبدیل شدن نیروهای شرکتی به رسمی اقدام کند.

وی با اشاره اینکه در استان یزد پیگیر تبدیل وضعیت هستیم، اظهار داشت: نامه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی از سوی دانشگاه علوم پزشکی داده شده، وزارت بهداشت هم پیگیر این جریان است ولی سازمان مدیریت نهایتاً باید در این خصوص تصمیم‌گیری کند.

وفائی نسب در ادامه با اشاره به پرداخت حقوق نیروهای شرکتی و قراردادی کادر درمان استان یزد، اذعان داشت: یک گروه از شرکتی‌های آوای سلامت که دفتر مرکزی آن در تهران است، با توجه به اینکه حکم‌های جدید ارسال نشده برای چند روز پرداخت حقوق کارکنان این شرکت عقب افتاده است.

معاون توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد اضافه کرد: تمامی شرکت ها در پرداخت حقوق کارکنانشان دقت نظر دارند و در موعد مقرر پرداختی ها را انجام می دهند.

وی با بیان اینکه هر ساله در فروردین ماه به خاطر احکام جدید شرکت ها، قدری در پرداخت حقوق با مشکل روبه‌رو می‌شدند افزود: پس از ماه اول که در پرداخت حقوق تعویق داشته، هر ساله در تاریخ 12 هرماه حقوق به‌حساب کارکنان واریز می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.