شناسه : 30956280
به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس؛

کتاب «شلیک نرم» منتشر شد


به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سپاه الغدیر استان یزد کتاب «شلیک نرم» که شامل خاطراتی از رزمندگان شهرستان ابرکوه است، منتشر شد.

به گزارش یزد آوا، به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سپاه الغدیر استان یزد  کتاب «شلیک نرم» که شامل خاطراتی از رزمندگان شهرستان ابرکوه است، منتشر شد.

به گزارش یزد آوا، به همت مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سپاه الغدیر استان یزد  کتاب «شلیک نرم» که به شرح خاطرات رزمندگان شهرستان ابرکوه می‌پردازد منتشرشد.

«محمد رضا بابایی ابرقویی»  مولف این کتاب در مقدمه آورده است: این کتاب مجموعه‌ای از خاطرات رزمندگان شهرستان ابرکوه از استان یزد در دوران دفاع مقدس است که از دو بخش تشکیل شده، بخشی مربوط به جلوه‌های ایثار، از خود گذشتگی، اقدامات شجاعانه و رزم دلاورانه رزمندگان اسلام و بخش دوم مربوط به فعالیت‌های ورزشی و شوخ‌طبعی‌های رزمندگان است.

نام کتاب با عنوان «شلیک نرم» حاوی دو پیام است، پیام اول اینکه ما در حال حاضر در تقابل با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در جنگ تمام عیار نرم و فرهنگی قرار گرفته‌ایم. دشمن از تمام ابزارو امکانات رسانه‌ای خود برای استحاله فرهنگی جامعه ایران اسلامی به خصوص جوانان بهره می‌جوید. ترویج ارزش‌های دفاع مقدس به روش‌ها و سبک‌های گوناگون برای جوانانی که دنبال الگو هستند، می‌تواند تا حدودی جایگزین ترویج فرهنگ مادی غرب باشد. لذا می‌توان اذعان نمود هر خاطره‌ای به منزله تیریست که همانند دوران دافع مقدس از اسلحه رزمندگان اسلام به سمت دشمن شلیک می‌شد...

وی در ادامه آورده است: انتشار یک مجموعه مستند تاریخی درباره دفاع مقدس و انطباق با واقعیت در زمانی که حماسه‌آفرینان آن حاضر و ناظرند، کاری بس دشوار است. از این جهت دست همه کسانی که در سطوح مختلف دفاعی قدم برداشته و صاحب نظر می‌باشند را به گرمی فشرده و از خانواد معزز شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان و کسانی که این نوشته‌ها را مطالعه خواهند کرد درخواست می‌شود با ارسال پیشنهادها و انتقادهای سازنده خود را به آدرس ناشر به صورت حضوری و یا به آدرس الکترونیک abarko39@iran.ir ما را در تدوین و ویرایش‌های بعدی یاری فرمایند.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.