شناسه : 23035136
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد خبر داد


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد از کشف 30 هزار قلم اسباب بازی قاچاق در این استان خبر داد.

به گزارش یزد آوا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا مزیدی روز یکشنبه گفت: ماموران پلیس به یک دستگاه تریلر کانتینردار که در محورهای مواصلاتی استان یزد در حال تردد بود مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر مدارک بارنامه متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی در بازرسی از این تریلر 30 هزار قطعه انواع اسباب بازی های خارجی قاچاق فاقد مجوزگمرکی را کشف و در این راستا یک متهم را نیز دستگیر کردند.

سرهنگ مزیدی ارزش این محموله قاچاق را پنج میلیارد ریال بیان کرد و افزود: متهم این اسباب بازی ها را به صورت قاچاق و بدون مجوزگمرکی از جنوب کشور بارگیری و قصد انتقال به تهران را داشت که در محورهای مواصلاتی استان یزد شناسایی، دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.

معاون اجتماعی پلیس یزد با تاکید بر تلاش همه جانبه پلیس در راستای مبارزه با قاچاق کالا افزود: قاچاق کالا باعث ضربه به اقتصاد کشور و از همه مهم تر بیکاری جوانان خواهد شد که در راه مبارزه با این معضل، همه مردم و مسئولان باید تلاش کنند.

محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی به مرکز و شمال کشور مورد سوء استفاده قاچاقچیان کالا و مواد مخدر قرار می گیرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.