شناسه : 38450155
با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

کلنگ شرکت تعاونی دامداری و دامپروری برکت بهاباد به زمین زده شد/ ایجاد 215 فرصت اشتغالی در بهاباد


عماد تشکری گفت: تعاون سرمایه های خرد افراد را تبدیل به سرمایه ای کلان کرده و در نهایت موجب راه اندازی مشاغل در زمینه های مختلف می شود و به تبع آن باعث ایجاد شغل به ویژه برای جوانان می شود.

به گزارش یزدآوا عماد تشکری در این مراسم گفت: خوشبختانه مسئولین و مردم شهرستان بهاباد توجه ویژه ای به بحث تعاون داشته و با وجود اینکه اکثر مشاغل بهاباد دامپروری و کشاورزی است، 59 تعاونی فعال دارد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: تعاون سرمایه های خرد افراد را تبدیل به سرمایه ای کلان کرده و در نهایت موجب راه اندازی مشاغل در زمینه های مختلف می شود و به تبع آن باعث ایجاد شغل به ویژه برای جوانان می شود.

وی در خصوص طرح تعاونی دامپروری جهان آرا روستای احمدآباد گفت: این طرح به وسعت 33 هکتار با ظرفیت ایجاد 215 واحد پرواربندی است که از امروز ساخت کار خود را آغاز و امیدواریم به همت مسئولین شهرستان، همزمان با هفته دولت سال آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

ایجاد 215 فرصت شغلی 

تشکری ایجاد 215 فرصت شغلی را از مزایای شرکت عنوان کرد و افزود: تاکنون نام 140 نفر به عنوان عضو این شرکت تعاونی ثبت شده و مبلغی در حدود سی میلیارد ریال از اعضا جمع آوری شده است.

عملیات احداث شرکت تعاونی دامداری و دامپروری جهان آرا احمدآباد در زمینه پرورش دام سبک با ظرفیت 46 هزار و 200 پرواربندی از شهریور ماه سال جاری آغاز شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.