شناسه : 35491527


ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ گفت: 130 میلیون تومان از کالاهای نقدی و غیر‌نقدی به همت مردم خیر و نیکوکار میبد در جشن عاطفه‌ها جمع آوری شد.

به گزارش یزد آوا، ﺣﺴﯿﻦ ﺯﯾﻦ ﺍﻟﺪﯾﻨﯽ در گفتگو با میبد خبر، با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در دو مرحله در شهرستان همزمان با سراسر کشور بیان داشت: امسال با همت مردم نیکوکار میبد 130 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر‌نقدی در جشن عاطفه ها جمع آوری شد که از این میزان مبلغ 47 میلیون تومان کمک های دانش آموزان در سطح مدارس شهرستان بوده است.

وی افزود: جشن عاطفه‌ها در شهرستان نیز با هدف ترویج فرهنگ انفاق، احسان و نیکوکاری در بین دانش آموزان و جمع آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان نیازمند برگزار شد.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ با اشاره به اینکه 300 دانش آموز و دانشجوی نیازمند در سطح شهرستان شناسایی شده، اظهار داشت: از این تعداد 149 دانش آموز و 21 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد بوده و 130 دانش آموز خانواده های نیازمند نیز به صورت موردی از این کمک ها بهره مند هستند.

زین الدینی در ادامه گفت: 69 دانش آموز ایتام دارای حامی بوده که سال گذشته از مساعدت 207 میلیون ریالی حامیان برخوردار بوده اند. 45 دانش آموز خانواده محسنین نیز تحت حمایت حامی بوده و مبلغ 67 میلیون و 500 هزار ریال نیز سال گذشته از کمک های حامیان برای این دانش آموزان جمع آوری شده است.

وی با اشاره به مساعدت 40 میلیون ریالی اداره اوقاف شهرستان به 40 دانش آموز نیازمند ابراز داشت: 173 مورد هزینه خرید لوازم التحریر، پوشاک و کتب درسی به مبلغ 153 میلیون ریال جهت دانش آموزان نیازمند توسط کمیته امداد پرداخت شده است.

ﻣﺪﯾﺮ ﮐﻤﯿﺘﻪ ﺍﻣﺪﺍﺩ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺒﺪ با بیان اینکه 100 دانش آموز و دانشجوی نیازمند در مرز مددجویی شناسایی شده، عنوان داشت: همه کمک های جمع آوری شده در جشن عاطفه ها در بین دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد در سطح شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.