شناسه : 36280602
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد خبر داد


معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد گفت: توزیع گوشت از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و تقریبا روزانه به میزان 20 تن در واحدهای تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سراسر استان توزیع می‌شود.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به سهمیه 145 تنی گوشت قرمز در نظرگرفته شده برای استان یزد گفت: توزیع این میزان گوشت از روز چهارشنبه هفته گذشته آغاز شده و تقریبا روزانه به میزان 20 تن در واحدهای تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سراسر استان توزیع می‌شود.
 
وی ادامه داد: امروز نیز 20 تن گوشت منجمد و گوشت گرم گوساله در 18 واحد تعاونی کارمندی، کارگری و فروشگاه‌های بزرگ در سطح یزد توزیع می‌شود و این روند به صورت روزانه در مرکز استان و شهرستان‌ها ادامه خواهد داشت.
 
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن تجارت استان یزد عنوان کرد: توزیع مرغ تنظیم بازار نیز به میزان زیادی و به قیمت حداکثر 13 هزار تومان روزانه حدود 100 تن در فروشگاه‌های استان توزیع می‌شود و هیچگونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
 
افشارپور در خصوص توزیع میوه تنظیم بازار نیز گفت: حدود 900 تن پرتقال و 540 تن سیب برای این ایام تا پایان سال در نظر گرفته شده است که توزیع آن از در مراکز میوه فروشی، مراکز تعاون روستایی و مرکزهای تعیین شده توسط شهرداری از امروز صبح در سراسر استان آغاز شده است.
 
وی با اشاره به قیمت میوه تنظیم بازار ادامه داد: پرتقال تامسون به قیمت سه هزار و 500 تومان، پرتقال والنسیا به قیمت چهار هزار و 500 تومان و سیب به قیمت هر کیلو 6هزار و 200 تومان در اختیار عموم قرار می‌گیرد.
 
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان با بیان اینکه 10 هزار تن شکر تنظیم بازر نیز برای استان در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: تاکنون پنج هزار تن از این میزان شکر به صورت حواله بین واحدهای صنفی، صنعتی و تولیدی توزیع شده است و 500 تن شکر نیز از فردا به قیمت سه هزار و 300 تومان برای مصرف عموم در فروشگاه‌های استان توزیع می‌شود.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.