شناسه : 38207950
در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه؛

گوشت پنج هزار رأس قربانی بین نیازمندان یزدی توزیع می‌شود


محمد شجاعان گفت: در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه پنج هزار رأس قربانی توسط خیرین ذبح و با همکاری کمیته امداد در بین خانوار نیازمند استان توزیع می‌شود.

محمد شجاعان در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه استان یزد گفت: مرحله دوم رزمایش مواسات بر اساس تأکیدات مقام معظم رهبری همزمان با عید قربان و دهه امامت و ولایت به‌صورت گسترده در یزد آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد یزد دبیری قرارگاه مواسات در استان را بر عهده دارد ادامه داد: در این مرحله از رزمایش کمک مومنانه، مقرر گردید پنج هزار رأس قربانی با مشارکت خیرین ذبح و با همکاری کمیته امداد گوشت گرم در بین خانوار نیازمند استان توزیع شود.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد عنوان کرد: در محله دوم رزمایش کمک مومنانه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در بین مددجویان تحت حمایت با مشارکت خیران، دستگاه‌ها و نهادهای مختلف اجرائی همچون سپاه پاسداران ،ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان و اصناف و بازاریان برنامه‌ریزی‌شده و در دستور کار کمیته امداد قرار دارد.

شجاعان با بیان اینکه مردم نیکوکار استان نیز می‌توانند با هر توان مالی در این رزمایش شرکت داشته باشند، افزود: مردم دارالعباده می‌توانند با پرداخت حداقل ۱۰ هزار تومان در پویش مردمی#نذر_من در قالب طرح «نذر قربانی، ذبح ابراهیمی» شرکت کنند.

وی ادامه داد: مردم نوع دوست استان یزد می‌توانند با واریز وجوهات نذری مورد نظر خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ در این رزمایش سهیم شوند و همچنین می‌توانند با مراجعه به بخش‌های نیکوکاری و مهربانی اپلیکیشن‌های بانکی و انتخاب گزینه نذر و قربانی در این طرح مشارکت کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: در شب و روز عید سعید غدیر خم نیز آشپزخانه‌های علوی در استان برای طبخ غذای گرم و توزیع گسترده اطعام علوی در بین مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند فعال می‌شوند.

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.