شناسه : 10128398
سعداوی:

یک دقیقه هم بازداشت نشده بودم/ اظهارات وکیل درخشان صحت ندارد


مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهارات وکیل حمید درخشان منتسب به مربیان این باشگاه را تکذیب کرد و درباره شایعه بازداشتش توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش یزد آوا؛ نعیم سعداوی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خبر بازداشتش که روز گذشته در بعضی از رسانه ها مطرح شد، اظهار کرد: من به همراه حمید درخشان روز سه شنبه با توجه به شکایت باشگاه فولاد از سرمربی پرسپولیس به کمیته اخلاق رفته و آنجا هر دو طرف توضیحاتی ارائه کردیم. قرار شد پرونده مسیر خودش را طی کند، چون نیاز به تحقیقات بیشتر بود.

وی افزود: با این تفاسیر، محمدزاده رئیس کمیته اخلاق از ما خواست تا هیچ گونه مصاحبه ای در این زمینه صورت نگیرد ولی متاسفانه دوستان(درخشان) روز گذشته صحبت‌هایی مطرح کردند. من هم با محمدزاده تماس گرفتم و ایشان از من خواست ماجرا را در رسانه‌ها توضیح بدهم چرا که نمی‌شد این طور سکوت کنم.

مربی تیم فولاد خوزستان با اشاره به خبر بازداشت شدنش که از سوی حمید درخشان اعلام شده بود، گفت: با توجه به شکایت درخشان در دادسرای رسانه، روز گذشته(چهارشنبه) به شعبه 2 بازپرسی رسانه رفتیم و من توضیحاتی در آنجا ارائه کردم. شکایت درخشان این بود که مذاکره ای با بازیکنان تیم فولاد انجام نداده است ولی ما هم مستنداتمان را ارائه کردیم. البته در جلسه دیروز وکیل درخشان حضور داشت.

سعداوی افزود: قرار شد آن پرونده هم روند رسیدگی خود را طی کند ولی حتی دقیقه‌ای بازداشت نشده بودم. متاسفانه دیروز جوی علیه من راه افتاد که دستگیر شدم و به زندان رفتم که اصلا این طور نبود.

وی خاطرنشان کرد: انعکاس این مطلب به هیچ عنوان صحیح نبود و پیشنهادم به کسانی که چنین اخباری را منتشر می کنند این است که حتما از صحت آن باخبر باشند. من دیروز سر تمرین بودم که خبر آمد روانه زندان شده‌ام.

مربی فولاد درباره اینکه با قید ضمانت و ضامن از دادسرا خارج شده است، گفت: اینکه یک چیز طبیعی است و روال عادی کار است. وقتی یک نفر از شخصی شکایت می‌کند برای حضور آن فرد در جلسات بعدی یک نفر ضامن می‌شود ولی اینکه می گویند بازداشت شده بودم کاملا کذب است.

سعداوی همچنین درباره اظهارات وکیل حمید درخشان مبنی بر اینکه دو مربی فولاد برای حل این مشکل واسطه شده بودند، یادآور شد: متاسفانه خبر را مطرح کردند که کوروش بختیاری زاده و داراب پور واسطه شده اند در حالی که چنین چیزی هم صحت نداشت.

وی ادامه داد: وکیل درخشان دو موضوع را به بختیاری زاده و داراب پور نسبت داده بود؛ یکی اینکه یک واسطه با بازیکن فولاد تماس گرفته و دیگری هم اینکه بازیکن فولاد جوانی کرده است. این اظهارات وکیل درخشان بوده که به مربیان فولاد منتسب شده است، در حالی که نه بختیاری زاده و نه داراب‌پور چنین حرفی را نزده‌اند.

مربی فولاد در پاسخ به این سئوال که ماجرای شکایت طرفین از همدیگر به کجا خواهد رسید، گفت: فعلا که پرونده روند رسیدگی خود را طی می کند، همچنین قرار شد افرادی که درگیر پرونده هستند هم از طرف ما و هم از طرف درخشان به عنوان شاهد حضور یابند و صحبت کنند.

سعداوی در پایان درباره اظهارات روز گذشته محمدزاده در انتقاد از وی برای پخش فایل صوتی در برنامه نود، گفت: پخش فایل صوتی درخشان در برنامه نود به خواست خود آقایان بود که در خبرگزاری‌ها و رسانه های دیگر 48 ساعت به ما مهلت داده بودند تا فایل را منتشر کنیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.