شناسه : 6296786
نماینده جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در یزد:


نماینده جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در یزد گفت: تاکنون 195 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم رضوی، مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ارسال شده است.

 به گزارش یزد آوا به نقل از روابط عمومی اداره کل ارشاد استان یزد، هادی ورشویی، اظهار داشت: تاکنون 195 اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم رضوی، مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ارسال شده است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بیشترین اثر را در بخش مستند کوتاه اعلام کرد و افزود: در این بخش 96 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

وی ادامه داد: در بخش داستانی کوتاه نیز 91 اثر اعلام وصول شد.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تعداد آثار در بخش مستند بلند را هشت اثر اعلام کرد.

نماینده جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در یزد گفت: هشتمین جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی از سری برنامه‌های یازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است که از 18 لغایت 21 شهریور ماه سال جاری در یزد برگزار خواهد شد.

وی با معرفی آقایان سعید فاتحی، علی میرزایی، یعقوب برزگر، مجتبی محمدی و عبدالله قندهاری به عنوان ناظران جشنواره فیلم رضوی از سوی معاون سینمایی وزیر ارشاد، افزود: در بخش داستانی این جشنواره آقایان مجتبی راعی، علی اکبر قاضی نظام و بیژن میرباقری به بررسی و داوری آثار خواهند پرداخت.

ورشویی با اشاره به برنامه‌های جنبی جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی خاطرنشان کرد: نمایش فیلم‌های منتخب، برگزاری نشست‌های تخصصی فیلم سازی و برگزاری جلسات نقد و بررسی و ... از برنامه‌های جنبی هشتمین جشنواره فیلم کوتاه و مستند رضوی در یزد است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.