شناسه : 35951899


دبیر هیات بدمینتون استان یزد گفت: محمدعلی بهجتی اردکانی و محمد رضاپور از سوی کمیته داوران فدراسیون برای قضاوت پیکارهای بدمینتون قهرمانی پیشکسوتان کشور دعوت شدند.

به گزارش یزد آوا،‌ علی صبور افزود: این رقابت ها از 26 دی ماه 1397 به مدت 2 روز با حضور 100 ورزشکار در شهرساری مازندران برگزار می شود.

وی ادمه داد: 14 داور از استان های یزد، قم، تهران، گلستان، مرکزی، کرمان، اصفهان، کردستان و آذربایجان شرقی قضاوت رقابت ها را بر عهده دارند.

به گفته دبیر هیات بدمینتون یزد، مسابقات بدمینتون قهرمانی انتخابی پیشکسوتان این استان به مدت یک روز در مجموعه ورزشی شهید پاکنژاد مرکز استان برگزار شد، و نفرهای برتر برای حضور در پیکارهای قهرمانی کشور مشخص شدند.

صبور گفت: در این رقابت ها، رضا هاتفی و جواد سهیلی متولدین سال های 1358 تا 1362 و مهدی چراغی نیک و مهدی نظری متولدین سال 1353 تا 1357 جواز حضور در رقابت های کشوری را کسب کردند.

دبیر هیان بدمینتون یزد، آمار ورزشکاران این رشته را که به‌ صورت تفریحی در استان فعالیت می‌کنند حدود 2 هزار نفر ذکر کرد و یادآور شد: حدود 500 نفر طبق مقررات زیرپوشش بیمه ورزشی هستند.

احمد صبور، مهم‌ترین مشکل هیات بدمیتون را کمبود بودجه برای اعزام تیم‌ها، میزبانی مسابقات و برگزاری دوره‌های آموزشی و دانش‌افزایی عنوان کرد و حمایت خیران و حامیان مالی را در توسعه این رشته خواستار شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.