شناسه : 36371635
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد:


معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در حال حاضر 250 نیروی داوطلب در استان مشغول جمع آوری، تفکیک و بسته بندی کمک‌های دریافتی از سوی مردم استان برای مردم مناطق سیل زده هستند.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، گفت: جمعیت هلال احمر استان یزد در 10 شهرستان و در محل‌هایی چون میادین شهر، مساجد، ادارات، مصلاهای نماز جمعه و دیگر مکان‌های پرتردد اقدام به برپایی 40 پایگاه با 40 صندوق به همراه دستگاه‌های کارت خوان فعال برای جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردم یزد کرده است.

وی افزود: از آنجا که کمک‌های نقدی مردم استان به حساب‌های کشوری واریز می‌شود آمار دقیق از آن موجود نیست با این حال کمک‌های مردمی در سراسر کشور بسیار خوب بوده است و تاکنون بیش از 90 میلیارد تومان کمک نقدی از سوی مردم به حساب سازمان جمعیت هلال احمر واریز شده است.

اعظم شهرستانی با بیان اینکه اکنون نیاز مردم مناطق سیل زده اقلام بهداشتی است، عنوان کرد: تاکنون 4 کامیون کمک‌‌های غیر نقدی مردم استان شامل اقلامی چون موکت، پتو، کنسرو، مواد خوراکی برنج و روغن، شیرخشک، لوازم بهداشتی و ... و 9 محموله  از انبارهای امدادی جمعیت هلال احمر استان یزد به مناطق سیل زه ارسال شده است.

وی گفت: در حال حاضر 250 نیروی داوطلب در استان مشغول جمع آوری، تفکیک و بسته بندی کمک‌های دریافتی از سوی مردم استان برای مردم مناطق سیل زده هستند و داوطلبان بسیاری نیز در استان برای کمک و حضور در این مناطق اعلام آمادگی کردند که با توجه به تخصص آنها ثبت نام می‌شوند و با توجه به نیاز مناطق به آنجا اعزام می‌شوند.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد خاطرنشان کرد: شماره حساب 99999 نزد بانک ملی و رفاه، شماره کارت 6104337999999996 نزد بانک ملت و کد دستوری *780*112# راه‌های کمک‌ مردم به مردم سیل زده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.