شناسه : 33926355


با حضور معاونین فرهنگی و رسانه ای، هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و جمعی از مسئولان از 4 عنوان کتاب در مروست رونمایی شد.

به گزارش یزد آوا به نقل از طنین خاتم؛ با حضور معاونین فرهنگی و رسانه‌ای، هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و جمعی از مسئولان ، شاعران و نویسندگان  شهرستان های بوانات فارس، شهربابک کرمان و خاتم از 4 عنوان کتاب در مروست رونمایی شد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در این مراسم طی سخنانی ،خاطر نشان کرد : خوشبختانه از زمان استقلال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست فعالیتهای چشمگیر و اثر گذار فرهنگی و هنری در این منطقه  به سرانجام رسیده است.

سید خلف حوتی نژاد با بیان اینکه  این منطقه در زمینه تولید و نشر کتاب در استان یزد حرفهای بسیاری برای گفتن دارد اظهار داشت: خوشبختانه کیفیت برنامه های فرهنگی و هنری مروست ما را برای حمایت  بیشتر از حوزه فرهنگ و هنر این منطقه ترغیب می کند.

وی افزود: هر بار که به مروست سفر کرده ایم با برنامه  رونمایی کتاب مواجه بوده ایم و این نشان از ظرفیتها و توانمندیهای خوب این منطقه در زمینه نویسندگی است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مروست نیز در این مراسم طی سخنانی  تصریح کرد: از زمان استقرار و استقلال اداره فرهنگ  و ارشاد اسلامی مروست  تاکنون  از 25عنوان کتاب در این منطقه رونمایی شده که این موضوع در تاریخ منطقه بی سابقه بوده است.

اکبر رنجبر وجود دهها شاعر ، نویسنده ، پژوهشگر و هنرمند در این منطقه را از سرمایه های ارزشمند فرهنگ و هنر این سامان نام برد و حمایت از آنان را از برنامه های راهبردی این اداره عنوان کرد.

گفتنی است 4 عنوان کتاب همگی از آثار محمد رضا عسکری از نویسندگان منطقه مروست می باشد  با عناوین ، چکاوک ، خاک و چکاوک ، لبریخته است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.