شناسه : 39090305
از آبان ماه امسال تاکنون:

777 دست گان محافظتی در دانشگاه یزد تولید شد


عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه یزد از تهیه و تولید 777 دست گان و شلوار بیمارستانی محافظتی در کارگاه‌های پوشاک این دانشکده خبرداد .

به گزارش یزدآوا، عضو هیات علمی دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه یزد از تهیه و تولید 777 دست گان و شلوار بیمارستانی محافظتی در کارگاه‌های پوشاک این دانشکده خبرداد و گفت: در سه‌ ماه اخیر خیریه دانشگاه یزد بیش از 9 میلیارد ریال به منظور رفع نیازها و مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا برای بیمارستان‌های استان هزینه کرده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد به نقل از دکتر حسن مشروطه، از آبان ماه امسال تاکنون 777 دست گان و شلوار بیمارستانی محافظتی قابل شستشو، در کارگاه‌های پوشاک دانشکده نساجی دانشگاه یزد تولید و به بیمارستان‌های استان اهدا شده است.

تهیه تجهیزات کمک تنفسی، یک دستگاه الکتروشوک،2عدد مانیتور پزشکی، 35 عدد بای پپ و 20عدد ماسک از دیگر اقلام تهیه شده در این بازه زمانی‌است که به بیمارستان‌های مورد نظر اهدا شده است. 

دکتر مشروطه افزود: بیش از 80 درصد این هزینه از سوی دکتر سید محمد بزرگ و دکتر سعید سعیدا اردکانی از اعضای هیات علمی این دانشگاه و مابقی از سوی سایر خیرین تامین شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.