محتوا با برچسب گردشگری.

معاون استاندار یزد:
گردشگری روستایی در یزد فعال شود/ لغو رزرو هتل ادارات در ایام پرسفر
معاون امور عمرانی استاندار یزد گفت: گردشگری روستایی باید در استان یزد رونق بگیرد و بخشداران باید در این زمینه وارد عمل شوند.
معاون گردشگری اداره میراث فرهنگی استان یزد:
یزد سال آینده با مشکل اسکان مسافران مواجه خواهد بود
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به کمبود هتل در یزد گفت: این استان به‌طور قطع در سال آینده با مشکل اسکان مسافران مواجه خواهد بود زیرا تقاضا برای رزرو با فضاهای موجود همخوانی ندارد.
یزد؛ دروازه‌ای به دنیای ۹۰۰ سال قبل
یزد یکی از کهنسال‌ترین شهرهای ایران است؛ آن‌قدر کهنسال که درباره قدمت و وقایعی که در آن روی داده است‌، داستان‌هایی نقل می‌کنند که بیشتر به افسانه شبیه است.
استقبال متقاضیان برای تاکسی گردشگری در یزد؛
25 تاکسی گردشگری در استان یزد فعالیت می‌کنند
در کل استان 25 نفر با خودروهای ویژه به عنوان تاکسی گردشگری فعالیت می‌کنند که مهم ترین مسیرهای تردد این تاکسی‌ها بناهای تاریخی شهر یزد و همچنین محدوده تفت و سر یزد است.
این دختر می خواهد سریع ترین زن جهان لقب بگیرد+تصاویر
یک جوان آمریکایی امیدوار است عنوان سریع ترین زن جهان را تا 45 روز آینده بدست آورد.
رئیس دبیرخانه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد تشریح کرد
ظرفیت‌های استان یزد در تحقق اقتصاد مقاومتی؛ از کشاورزی تا فناوری‌های نوین
رئیس دبیرخانه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد گفت: بدون شک جهت تحقق اهداف مندرج در سیاست های اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری، توجه به مزیت ها و پتانسیل های مناطق و استانها، رکن اصلی محسوب می گردد.
کمپ‌های کویرنوردی یزد؛ تجربه‌ای نادر برای گردشگران
دبیر اجرایی ستاد خدمات سفر و مدیرکل میراث فرهنگی یزد گفت: کمپ های کویرنوردی از مکان های تفریحی استان یزد به شمار می آیند که در سال خوش آمد، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی هستند.
در اولین نشست راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی مطرح شد
موانع تحقق اقتصاد مقاومتی در یزد شناسایی شود/ لزوم ایجاد جاذبه در استان برای گردشگران داخلی
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد در اولین نشست ستاد استانی راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی و عملی کردن آن در استان باید ابتدا با تعریف دقیق، محورها و موانع آن را مشخص و سپس تقسیم وظایف کنیم.
مسئولان بالاخره کی حساس می‌شوند؟
از استعمال قلیان تا سرهای عریان در هتل‌های سنتی یزد!
گردشگری یکی از منابع عمده درآمدزایی و ایجاد اشتغال در جهان به شمار می‌آید به طوریکه بسیاری از آن به عنوان صنعت اول دنیا یاد می‌کنند.
مهمانان نوروزی از «یزد» می گویند
یزد؛ شهری با مردمان خونگرم که لایق امکانات بهتری است
شهری که با جاذبه های متعدد تاریخی و طبیعی، فرهنگ ها و آئین های اقوام مختلف، ادیان متفاوت و مشاهیر خود می توانست به قطب گردشگری جهانی بدل شود اکنون آن طور که باید و شاید نتوانسته جایگاه خود را حتی در ایران به دست آورد.
گزارش/
بهار دل انگیز طبیعت درمرکز جغرافیایی ایران
یزد از مناطق کهن كشور است و از آن به عنوان شهر خشت و خاطره، شهر قنات و قنوت و قناعت، شهر بادگیرها، آب انبارها و ... یاد می شود، شهری که در روزهای دل انگیز بهار در انتظار مسافران نوروزی است.
گزارش/
افزایش تعداد تخت‌های‎‎ مراکز اقامتی یزد/ آماده‎‎سازی قریب به 4 هزار کلاس برای مسافران نوروزی
80 درصد ظرفیت هتل‌های استان برای نوروز پر شده و علاوه بر آن مهمان‌‌سرای ادارات، برخی سالن‌های ورزشی و 3 پارک شهری نیز برای اسکان موقت مسافران در شهر یزد در نظر گرفته شده است تا مسافران نوروزی اقامت مناسبی را در این شهر تاریخی و گردشگری داشته باشند.
در قالب طرح توانمند سازی نیروی انسانی؛
دوره های آموزشی دوازده گانه گردشگری در یزد اجرا می شود
طرح توانمند سازی نیروی انسانی و فعالان حرفه ای بخش گردشگری و نیروهای انسانی مرتبط با این بخش همزمان با سراسر کشور در یزد اجرا می شود.
یزد در جمع 5 استان ممتاز کشور در جاذبه‌های گردشگری
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: استان یزد به دلیل قرار گرفتن در فلات مرکزی ایران و وجود ظرفیت‌های خوب گردشگری، جزو پنج استان برتر در زمینه گردشگری است
گردشگري سلامت؛ ظرفيت مغفول استان يزد
یزد ظرفیت مطلوبی در زمینه گردشگری سلامت دارد

یادداشت یادداشت

محتوا با برچسب گردشگری.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گزارش گزارش

محتوا با برچسب گردشگری.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد