شناسه : 10190949
پیام تسلیت ایوبی در سوگ انوشیروان ارجمند:


رئیس سازمان سینمایی گفت: زنده یاد ارجمند در طول چند دهه بازیگری به‌‌ همان نسبت که نقش‌ها را ماندنی و تصاویر بدیعی بر نگاتیوهای سینما ثبت کرده، در دل میلیون‌ها مخاطب تلویزیون نیز جاودانه شده است.

به گزارش یزد آوا به نقل از تسنیم، در پی درگذشت «انوشیروان ارجمند»، بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی یادداشتی را منتشر کرد.

متن یادداشت حجت الله ایوبی به شرح زیر است:
هنرمند واقعی از بطن جامعه برمی خیزد و در تلاطم زندگی رنج‌ها و شادی‌های مردم را بر دوش می‌کشد. به همین دلیل سخن گفتن از هنرمند بزرگ و موسفید کرده‌ای همچون «انوشیروان ارجمند» کار ساده‌ای نیست. بر این باورم که استواری فرهنگ و هنر این سرزمین وامدار پایداری هنرمندانی چنین است.

زنده یاد ارجمند در طول چند دهه بازیگری به‌‌ همان نسبت که نقش‌ها را ماندنی و تصاویر بدیعی بر نگاتیوهای سینما ثبت کرده، در دل میلیون‌ها مخاطب تلویزیون نیز جاودانه شده است.

غم از دست دادن هنرمندی توانا دل سینماگران را هم غمگین کرده و وظیفه دارم به نمایندگی از اهالی سینما فقدان این هنرمند را به خانواده محترمشان و جامعه هنری تسلیت عرض کنم. یقیناً هنرمندانی همچون داریوش ارجمند، برزو ارجمند، امیریل ارجمند و باقی بازماندگان در این خانواده هنرمند پرور راهش را دنبال خواهند کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.