شناسه : 34079728
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:


نماینده مردم یزد و اشکذر گفت: شورای شهر یزد یک شورای جهانی بوده و اقدامات آن توسط جهانیان رصد خواهد شد.

 به گزارش یزد آوا؛ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی که صبح امروز برای قدردانی ازتلاش های  اعضای شورای شهر درفضاسازی و خدمت رسانی به گردشگران در ایام نوروز در جمع آنان حضور یافته بود گفت: اقدامات شما در این زمینهٔ شایسته و بایسته بود و به همین جهت به نمایندگی از مردم از زحمات مجموعه شورای شهر و شهرداری تشکر می‌کنم .

سید ابوالفضل موسوی بیوکی افزود: شما نشان دادید به‌خوبی نیازهای شهر را شناختید و حالا نوبت به اقدامات زیربنایی است که باید اساس برنامه‌های کاری شما قرار بگیرد چراکه شورای شهر یزد یک شورای جهانی بوده و اقدامات آن توسط جهانیان رصد خواهد شد ضمن اینکه مردم نیز منتظر رؤیت  اقدامات اساسی در سطح شهر هستند.

وی بابیان اینکه بنده حامل پیام نماینده ولی‌فقیه در استان برای شما نیز هستم ابراز داشت: ایشان از مجموعه شورای شهر و شهرداری خواستند که کار مردم در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود و مردم در سیستم‌های اداری معطل نشوند.

موسوی در ادامه اظهار داشت: شهرداری و شورای شهر نباید در کارهایی که مردم توانایی انجام آن رادارند ورود کنند و تنها باید نقش نظارتی و حاکمیتی خود را داشته باشند.

نماینده مردم یزد در مجلس خاطرنشان کرد: مردم شمارا برای رسیدگی به امور شهر انتخاب کردند و از شورای شهر انتظار دارند مأموریت‌های خود را در مدیریت شهری دنبال کند نه اینکه شورای شهرداری باشد.

وی در ادامه تأکید کرد: بنده نماینده مردم هستم و شما نیز نماینده مردم هستید بنابراین می‌توانیم بخشی از فعالیت‌هایمان  را تقسیم‌بندی کرده تا بتوانیم بهتر به مردم خدمت کنیم و پیشنهاد بنده این است که شما در جمع مردم در محلات حضور پیداکرده و مشکلات آنان را دریافت کنید و من نیز با استفاده از ارتباطاتی  که با دستگاه‌های مختلف دارم پیگیرهای اداری را انجام دهم و اگر این تفاهم صورت گیرد اقدامات خوبی برای مردم  رقم خواهد خورد.

انتهای پیام/ح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.