شناسه : 38210236
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی:

آمریکا بداند در مقابل هرگونه اقدام خصمانه پاسخ محکمی دریافت می‌کند


صباغیان در خصوص تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ماهان، گفت: آمریکا بداند در مقابل هرگونه اقدام خصمانه پاسخ محکمی دریافت می‌کند.

محمدرضا صباغیان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری ماهان، گفت: بحث تعرض جنگنده‌های آمریکایی به هواپیمای مسافربری اقدامات خارج از قوانین بین‌المللی است که توسط آمریکایی‌ها در سراسر دنیا و بالاخص منطقه خاورمیانه و خلیج‌فارس در حال انجام است.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران به دلیل وجود استقلال سیاسی و زیر سلطه نرفتن سبب شده که آمریکایی‌ها آن را بر نمی تابند و به همین دلیل مشکلاتی را برای ما در عرصه‌های مختلف ایجاد کنند.

وی عنوان کرد: همان‌طور که در رزمایش روز گذشته ایران اسلامی به جهانیان نشان داد، ما باید باقدرت به آمریکایی‌ها اعلام کنیم که در مقابل هرگونه حرکت نابخردانه آن‌ها پاسخ محکمی را دریافت خواهد کرد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تأکید بر اینکه دستگاه دیپلماسی باید باقدرت هر چه تمام‌تر نسبت به احقاق حق جمهوری اسلامی در پی تعرض به هواپیمای مسافربری اقدام کند تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی باید با سازمان هواپیمایی و مجامع بین‌المللی و شورای امنیت مکاتباتی را داشته باشد تا این موضوع ازلحاظ قانونی پیگیری شود.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اصل کار این است که آمریکا می‌خواهد ایران را به شکل ناامن و به نحوی تحت‌فشار قرار دهد تا تحت امر این کشور باشد که امیدواریم سیاستمداران کشور تصمیمات به‌جا و به‌موقع بگیرند تا دیگر شاهد چنین اعمال غیرانسانی و غیرقانونی توسط آمریکایی‌ها نباشیم.

انتهای پیام/
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.