شناسه : 35448026


در چند ماه گذشته نوسانات نرخ ارز بازار را دچار شرایط ابهام کرد. شرایط ابهام از منظرهای مختلف: تولید کنندگان ما نمی‌دانستند که با این شرایط به تولید خود ادامه دهند یا خیر؟ مصرف کنندگان نمی‌دانستند هر چه سریع تر خرید خود را عملی کنند یا تا آرام شدن شرایط و ثبات قیمت‌ها صبر کنند.

به گزارش یزد آوا، در چند ماه گذشته نوسانات نرخ ارز بازار را دچار شرایط ابهام کرد. شرایط ابهام از منظرهای مختلف: تولید کنندگان ما نمی‌دانستند که با این شرایط به تولید خود ادامه دهند یا خیر؟ مصرف کنندگان نمی‌دانستند هر چه سریع تر خرید خود را عملی کنند یا تا آرام شدن شرایط و ثبات قیمت‌ها صبر کنند.
 
در زمینه سرمایه گذاری نیز به همین صورت: آیا در این شرایط سرمایه گذاری امر درستی است؟ سرمایه گذاری در چه بخشی باید انجام شود؟به چه میزان انجام شود؟ و بسیاری سوالات دیگر که همه آنها در نتیجه ایجاد این شرایط ابهام به وجود آمدند.
 

 آیا شما پاسخ این سوالات را می دانید؟ آیا توانستید از شرایط به وجود آمده نوسان گیری و کسب سود کنید؟ آیا تاکنون به هنگام سرمایه گذاری در یک حوزه به زمان خروج آن توجه کرده‌اید؟

آیا فقط نرخ ارز تغییر یافته است؟

متاسفانه مشکلی که بسیاری از مدیران و سرمایه گذاران ما دارند داشتن دید تک بعدی است. به این معنا که، زمانی که در زمینه محصولی مشخص نوساناتی به وجود می آید چه مثبت چه منفی. مخاطبان فقط و فقط به آن عامل توجه کرده و تمام تمرکز و سرمایه گذاری خود را در آن زمینه انجام می‌دهند و از نوسانات سایر بخش ها که دیر یا زود در اقتصاد رخ خواهد داد غافل می شوند.

 این نوسانات گاه زیان آور و گاهی سودآور هستند و بی توجهی به آن ها به مراتب ضربات سنگینی را ایجاد می نماید. به عنوان مثال در زمان نوسانات نرخ ارز که تمام تمرکز سرمایه گذاران را تنها به بخش ارز جلب کرد. در صورتی که بعضی از افراد با شناختن سایر حوزه ها و ورود به آن ها توانستن سودی معادل یا گاها بیشتر از سود سرمایه گذاری در بخش ارز را به دست آورند.

آیا شما این بخش های سرمایه گذاری را می شناسید؟ یکی از ویژگی های مثبت و یا منفی اقتصاد وابستگی بیش از حد بخش های مختلف بر یکدیگر است.

این وابستگی بیش از حد پیش بینی و تصمیم گیری در حوزه اقتصاد را مشکل کرده و نیازمند داشتن اطلاعات کافی در تمامی بخش های اقتصاد است. بنابراین در اقتصاد نمی توان با داشتن اطلاعات سطحی و یا تک بعدی تصمیم گیری و اقدام کرد. زیرا ریسک زیان های جبران ناپذیر در آن بسیار زیاد است.

اما داشتن این وابستگی در حوزه های مختلف علم اقتصاد در صورت داشتن علم در این حوزه، بخش خوبی برای کسب سود و سرمایه گذاری است.

برای شناخت بخش ارز و نحوه ارتباط و تاثیرگذاری آن بر سایر بخش ها و پاسخگویی به تمامی سوالات احتمالی در این حوزه محصول پیش بینی بازار ارز و عوامل موثر بر آن را تهیه کرده تا بتوانید این بخش را به خوبی شناسایی کرده و در شرایط پیش بینی و نوسان گیری بیشترین سود را کسب کنید .

برای تهیه این محصول با تخفیف فوق العاده خوب و با قیمتی زیر ۱۰۰ هزار تومان  اینجا کلیک کنید.

 انتهای پیام/3857
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.