شناسه : 10333472
در گفتگوی اختصاصی؛


برانکو ایوانکوویچ هرگونه مذاکره با مسئولان پرسپولیس برای هدایت این تیم را تکذیب کرد.

به گزارش یزد آوا؛هفته گذشته خبری روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های کشورمان قرار گرفت مبنی بر اینکه از سوی باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی برای هدایت این تیم مذاکراتی صورت گرفته و برانکو هم این پیشنهاد را تائید کرده است و اعضای هیئت مدیره پرسپولیس هم این خبر را قویاً تکذیب کردند.

برانکو هم در گفتگوی اختصاصی و کوتاه خود با خبرنگار مشرق ضمن تکذیب این مساله اعلام کرد آرزو دارم که به ایران برگردم، چون از کار کردن در ایران لذت می‌برم. گفتگوی مشرق با برانکو را در زیر بخوانید:

خبری در رسانه‌های ایران پخش شد مبنی بر این که شما با باشگاه پرسپولیس مذاکراتی داشته‌اید. آیا این خبر صحت دارد؟
خیر، صحیح نیست. چند روز پیش یک نفر از ایران به من زنگ زد و این موضوع را از من پرسید، ولی من با این باشگاه مذاکره نداشته‌ام.

پس از این که ایران را ترک کردید، چند بار شایع شد که قصد بازگشت دارید و می‌خواهید در سپاهان، پرسپولیس یا حتی تیم ملی کار کنید. آیا پس از ترک ایران، با مسئولین ورزشی ایران مذاکره داشته‌اید؟

بله، در مقاطعی مذاکره کرده‌ام، اما به نتیجه نرسید چرا که من پیشنهادات دیگری داشتم و این همزمانی باعث شد نتوانم به پیشنهادات ایران فکر کنم. به هر حال، در شرایط کنونی مذاکره ای با من نشده است و من آرزو دارم که به ایران برگردم، چون از کار کردن در ایران لذت می‌برم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.