شناسه : 26562431


برای نخستین بار فیلمی از بانوی یزدی ساکن در این استان به جشنواره فیلم فجر راه یافت.

به گزارش  یزد آوا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی غیاثی ندوشن مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه برای نخستین بار فیلم های راه یافته به جشنواره فیلم فجر در همه مراکز استانهای کشور اکران می شود گفت: بر این اساس 16 فیلم جشنواره فیلم جشنواره شامل مادری، زیر سقف دودی، ماجان، دریاچه ماهی، خفگی، ایتالیا، سد معبر، ٢١ روز بعد، سارا و آیدا، یادم تورا فراموش، ماجرای نیمروز، دعوت نامه، اسرافیل، بن بست وثوق، چراغهای ناتمام و فصل نرگس هر کدام در 2 نوبت از 14 تا 21 بهمن ماه در سینما تک یزد روی پرده می رود.

غیاثی ندوشن افزود: در این مدت روزانه چهار نوبت و ساعتهای 15، 17، 19 و 21 به اکران فیلم های جشنواره فجر در سینما تک یزد اختصاص دارد.

وی گفت: برای نخستین بار فیلمی از بانوی یزدی ساکن در این استان به جشنواره فیلم فجر راه یافته و بسیاری از بازیگران این فیلم نیز از بین هنرمندان یزد انتخاب شده اند.

هر چند پیش ‌فروش بلیت فیلم های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در یزد نتوانست نظر دست اندرکاران را جلب کند و بخشی از فروش بلیت به گیشه سینما سپرده شد، اما فیلم مادری توانست با وجود سرمای هوا و وزش باد شدید، مردم را به سینما بکشاند.

علاقه هنردوستان یزدی به تماشای ساخته همشهری خود سبب شد وضعیت فروش فیلم مادری وضعیت بهتری پیدا کند.

اکران فیلم مادری به کارگردانی رقیه توکلی فیلمساز جوان یزدی در 2 نوبت در سینما تک یزد با وجود سرمای هوا و وزش شدید باد با استقبال مطلوب یزدی ها همراه شد.

انتهای پیام/ ی




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.