شناسه : 6276376
فرمانداران استان یزد اعلام داشتند


فرمانداران از آمادگي كامل شهرستانهاي استان يزد براي برگزاري انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا خبر دادند.

به گزارش یزد آوا ، فرمانداران شهرستان های یزد، بافق بهاباد تفت اردکان صدوق خاتم میبد ابرکوه و مهریز هرکدام در نطقی جداگانه از آمادگی شهرستان خود برای برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد خبر دادند.

یزد

فرماندار یزد اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات در ۲۴ خردادماه در شهرستان یزد اندیشیده شده است.

عزیزالله سیفی با بیان اینکه انتخابات یکی از برکات انقلاب اسلامی برای مردم بوده است خاطر نشان کرد: بعد از انقلاب اسلامی انتخاباتهای مختلفی در کشور برگزار شده است که مردم با حضور گسترده خود توانسته اند افتخار آفرین باشند.

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ خردادماه برای اولین بار دو انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد افزود: بی شک یکی از شاخص های اصلی تحقق حماسه سیاسی برگزاری انتخابات گسترده و پرشور است.

رئیس هیأت اجرایی شهرستان یزد بیان کرد: مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی با درک شرایط منطقه ای و جهانی و حضور خود در پای صندوق های رأی ضمن حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی مشت محکمی را به دهان دشمنان نظام و انقلاب خواهند زد.

وی در ادامه گفت: در استان یزد و به تبع آن شهرستان یزد همزمان با صدور دستور انتخابات از سوی وزارت کشور ستاد انتخابات شهرستان با ۵ کمیته فناوری اطلاعات ، آموزش ،امنیتی ، تبلیغات و اطلاع رسانی و پشتیبانی تشکیل شده است.

بافق

فرماندار بافق نیز با اشاره به اینکه مهمترین سرمایه نظام های سیاسی مردم هستند اظهار داشت: مردم سالاری دینی ، با حضور حداکثری مردم عزیزمان در انتخابات و پای صندوق های رأی محقق می شود.

مهدی دهقان خاوری با اشاره به عظمت حضور میلیونی ملت ایران در عرصه های مختلف گفت: حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن خیلی از توطئه های دشمنان را خنثی کرد و نگاه را نسبت به ایران تغییر داد و این جریان با انتخابات پرشور ۲۴ خرداد انشاءالله عبور ایران از پیچ تاریخی را رقم می زند و نشان می دهد یک نظام سیاسی می تواند با دین داری و توسل به خدای متعال و اجرای احکام شرعی موفق باشد ولو اینکه تمام دنیا برای مقابله بایستند.

بهاباد

همچنین سرپرست فرمانداری بهاباد گفت: به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) "انتخابات مظهر اقتدار نظام اسلامی و آبروی نظام است" و با عنایت به این فرمایش ارزشمند و در جهت خنثی سازی فشارها و توطئه دشمنان، ملت بزرگ ایران با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات باعث افزایش اقتدار سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی می شوند و هر چه مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت بیشتری داشته باشند به همان میزان جامعه ما جامعه ای پیشرفته تر خواهد بود.

مصطفی سالاری افزود: برای تحقق حماسه سیاسی باید درک صحیح مردم و مسئولین از واقعیت های سیاسی داخل و خارج کشور و تحرکات سیاسی و توطئه های دشمنان در سطح منطقه (سوریه، عراق، افغانستان، فلسطین و …) و درک عمیق از علل فشارهای اقتصادی دشمنان را افزایش دهیم.

تفت

فرماندار تفت نیز گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، آبروی نظام اسلامی است،"ابوالقاسم دهقان" با اشاره به زمان کوتاه باقیمانده تا برگزاری انتخابات ۲۴ خردادماه سال جاری، همه کاندیدا و طرفداران آنان را به رعایت قانون و اخلاق انتخاباتی دعوت کرد.وی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو اظهار داشت: امام راحل عظیم الشان(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش می‌فرمایند : "وصیت من به ملت شریف آن است که در تمام انتخابات‌ها درصحنه باشند" که این موضوع به روشنی بیانگر اهمیت حضور یکایک افراد جامعه در پای صندوق های رأی است.فرماندار تفت شرکت در انتخابات را وظیفه ای انسانی، شرعی و اخلاقی دانست و ادامه داد: حضور مردم در صحنه‌ انتخابات، نشانه علاقه واحساس مسئولیت همگانی ای ملت است و همچون سدی آهنین در برابر توطئه های بدخواهان و دشمنان اسلام و انقلاب خواهد بود.

فرماندار اردکان هم در خصوص اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران و تداوم و تثبیت آن خود بزرگترین حماسه قرن حاضر است که از پیوند حماسه های بی نظیر مردمی در طول سه دهه گذشته تحقق یافته است. "احمد کمالی" تصریح کرد: پشتوانه مستحکم حماسه سیاسی که مورد نظر رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی است همین هویت سیاسی است که در طول سالهای متمادی رقم خورده است و با خلق حماسه ای دیگر در روز ۲۴ خرداد ماه و حضور مردم در پای صندوق های اخذ رأی، عبور از پیچ تاریخی بزرگ و ورود به عرصه های تازه ای از ابعاد انقلاب را شاهد خواهیم بود.

همچنین فرماندار صدوق تصریح کرد: دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به نظام هستند ولی تاکنون به این هدف شوم خود دست نیافته اند . "احمدعلی دشتی پور"با اشاره به اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش رو داریم، اظهار داشت: مردم شریف این شهرستان بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد و پایبندی خود را به نظام نشان می دهند.وی گفت: حضور پر شور و حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام خواهد بود.

فرماندار خاتم نیز با اشاره به نقشه های دشمنان برای کم جلوه دادن حضور مردم درانتخابات و زیر سوال بردن حماسه ملت ایران اسلامی ، گفت: با توجه به این مهم و برای حضور پرشور مردم درپای صندوق های رای باید مسولین و عوامل برگزاری و نظارت انتخابات وظایف خودرا با دقت و حساسیت بیشتری دنبال کنند. "محمد علی شاه حسینی" با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اینکه انتخابات مظهر حماسه سیاسی است خطاب به مسئولین گفت: باید درخصوص اهداف دشمنان و سیاه نمائی آنها از دستاوردهای نظام اسلامی هوشیار باشند.وی دربخش دیگری ازسخنان خود که دشمنان برای کم فروغ جلوه دادن حضور مردم درانتخابات و زیر سوال بردن حماسه ملت ایران همواره درتلاش هستند ادامه داد:نامزدهای انتخاباتی باید هدف خودرا رضایت خداوند قرارداده و از تخریب دیگران پرهیز کنند.فرماندار خاتم تصریح کرد : ستاد انتخابات شهرستان خاتم براساس زمانبندی صورت گرفته از سوی ستاد انتخابات کشور فعالیت های خودرا دنبال می کند

فرماندارمیبد هم گفت:مردم فهیم وآگاه ما با درک بالای خود دربیست وچهارم خرداد ماه همانند سه دهه گذشته انتخاباتی را رقم خواهند زد که دشمنان اسلام درسراسرگیتی انگشت به دهان بمانند.

محمد رضا رجایی تصریح کرد: این انتخابات امید ونشاط را درجبهه مقاومت وطرفداران نظام اسلامی بویژه درکشورهای جهان اسلام وخاورمیانه تقویت وموجب یاس وناامیدی درجبهه استکبارورژیم صهیونیست جهانی خواهد شد .فرماندارمیبد افزود" به برکت خون شهدا ، الطاف خفیه الهی ورهبری های بنیانگذارکبیرانقلاب ومقام معظم رهبری، علیرغم آشوب وکشتاردرکشورهای منطقه ، ایران اسلامی درامنیت پایدار به سرمی برد وهمه اینها نشانگراین است که اگراسلام درجایی به معنای واقعی حاکم شود هم مردم وهم ارزشهای دینی درآنجا حاکم می شود.وی خاطرنشان کرد افتخارمی کنیم که نه تنها درمنطقه بلکه درجهان ، بهترین شکل دمکراسی وتوجه به رای ونظرمردم را درطول سی وچهارسال گذشته داشته و داریم .

فرماندار ابرکوه هم اظهار داشت : شرکت در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی و شوراها یکی از بسترهای خنثی سازی توطئه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

"اسماعیل برزگر زاده" گفت : زمینه سازی برای تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باعث امیدواری دوستان نظام وانقلاب و یاس ناامیدی دشمنان خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مهریز اظهار امیدواری کرد: باتوجه به همزمانی دو انتخابات سرنوشت ساز یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تحقق عملی نامگذاری سال ۱۳۹۲ در راستای حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، باحضور حداکثری و پرشور و نشاط اقشار مختلف مردم در انتخابات ،برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده شود.

منبع: کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان یزد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.