شناسه : 37752674
سخنگوی ستاد تنظيم بازار استان يزد:

فراوانی کالاهای اساسی در استان یزد/ قیمت میوه تنظیم بازار کاهش یافت


علی افشاپور گفت: فروشگاه‌های بزرگ و صنف مواد غذایی استان فعال و در حال عرضه کالاهای اساسی هستند و فراوانی و ذخیره‌های مطمئن کالا در استان وجود دارد.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با تاکید بر اینکه هیچ کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد، گفت: از آنجا که فروشگاه‌های بزرگ و صنف مواد غذایی استان فعال هستند و در اسفندماه و در حال حاضر نیز کالاهای اساسی در حال توزیع است مردم نباید هیچ نگرانی جهت تامین کالاهای مورد نیاز خود داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه فراوانی و ذخیره‌های مطمئن کالا در استان وجود دارد، ادامه داد: با وجود اینکه در اسفندماه حدود 700 تن برنج برای رفع نیازهای مردم توزیع شد، از روز گذشته نیز توزیع 400 تن برنج هندی درجه یک در فروشگاه‌های استان آغاز شده است، همچنین سهمیه شکر اختصاص یافته به استان نیز در حال توزیع است.

سخنگوی ستاد تنظيم بازار استان يزد با بیان اینکه کالاهای اساسی از جمله گندم، شکر، برنج و ... به فراوانی یافت می‌شود و هیچ مشکلی نیست، عنوان کرد: مرغ نیز به فراوانی در بازار یزد وجود دارد و تولید زیادی در این زمینه صورت گرفته که احتمال کاهش قیمت مرغ در روزهای آینده وجود دارد، در زمینه تامین گوشت قرمز نیز مشکلی وجود ندارد.

افشاپور در خصوص قیمت میوه تنظیم بازار یزد نیز گفت: قیمت میوه تنظیم بازار با کاهش قیمت مواجه است و از امروز پرتقال به قیمت 6 هزار تومان و سیب درختی به قیمت پنج هزار تومان در واحدهای صنفی میوه فروشی سطح شهر، فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای سطح استان عرضه می‌شود و فراوانی میوه وجود دارد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.