شناسه : 38563630
شهردار شاهدیه:

موقتا ساختمانی برای ایجاد کلانتری در شاهدیه در نظر گرفته شده است


میرنژاد گفت: مقرر شده با همکاری شهرداری و شورای شهر شاهدیه موقتا ساختمانی را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهیم تا مقر را دایر و نیروهای خود را در آن مستقر کنند.

سیدعلی میرنژاد در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به اهمیت ایجاد کلانتری در شهر شاهدیه گفت: مقرر شده با همکاری شهرداری و شورای شهر شاهدیه موقتا ساختمانی را در اختیار نیروی انتظامی قرار دهیم تا مقر را دایر و نیروهای خود را در آن مستقر کنند.

وی ادامه داد: این ساختمان تا سه ماه آینده مرمت و آماده می‌شود و پس از آن با استقرار نیروی مورد نیاز به صورت موقتی به عنوان کلانتری شهر شاهدیه در نظر گرفته می‌شود تا اینکه طی دو تا سه سال آینده شاهد افتتاح ساختمان دائمی برای استقرار نیروهای کلانتری باشیم.

شهردار شاهدیه عنوان کرد: قطعه زمینی در بلوار وحدت شاهدیه به مساحت دوهزار و 500 مترمربع با پیگیری شهرداری، شورای شاهدیه و همکاری خوب اداره کل راه و شهرسازی جهت احداث کلانتری به نیروی انتظامی واگذار شده است که باید برای ساخت توسط دولت تامین اعتبار شود.

میرنژاد افزود: با توجه به نقشه‌ای که برای ساخت و ایجاد ساختمان کلانتری در این قطعه زمین در نظر گرفته شده است و با توجه به شرایط فعلی تقریبا بیش از 40 میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد و ساخت این کلانتری در شاهدیه نیاز است.

وی با بیان اینکه از مسئولان استانی درخواست داریم تا اعتبار لازم برای امور مختلف شاهدیه از جمله بافت تاریخی اختصاص دهند، گفت: امسال بیش از 100 میلیارد ریال در زمینه حفظ، مرمت و احیای بافت‌های ارزشمند تاریخی شاهدیه هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.