شناسه : 39168843
تشریح عملکرد کمیته مهندسی کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد؛

نامگذاری نزدیک به 120 خیابان و میدان به نام شهیدان در استان یزد


صادقیان گفت: نامگذاری تعداد ۷۶ عدد از معابر شهری مزین به نام شهدای گرانقدر در شهرهای استان و نامگذاری ۳۸ میدان شهرهای استان به نام شهدای والامقام از جمله اقدامات کمیته مهندسی کنگره شهدا است.

به گزارش یزد آوا، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مسئول کمیته مهندسی یادمان، گنجینه و باغ موزه یادواره ۴۰۰۰ شهید استان یزد از نصب ۲۶ المان شهری در ۲۳ شهر استان، فضاسازی شهری، ساماندهی گلزار شهدا ، طراحی و ساخت گنجینه شهدا در شهرستان های استان و نامگذاری میادین شهر به نام شهدای والامقام مقام از سوی این کمیته خبر داد.

محسن صادقیان با توجه به شرح وظایف ابلاغی از سوی دبیرخانه دومین کنگره ملی بزرگداشت ۴۰۰۰ شهید استان برای کمیته مهندسی، یادمان، گنجینه و باغ موزه گفت عمده فعالیتهای کمیته مذکور نصب حداقل یک المان در هر شهرستان بود که به حمدالله و تلاش شهرداران استان در ۲۳ شهر استان ۲۶ المان نصب گردید.

وی ادامه داد: از مهم ترین اقدامات این کمیته برای برگزاری کنگره می توان به برگزاری ۱۴ جلسه هم اندیشی با شهرداران استان در خصوص چگونگی برگزاری برنامه های کنگره ملی شهدا،طراحی و ساخت ۲۶ المان مربوط به شهدا در شهرهای استان،طراحی و ساخت المان تن و تانک در محل باغ موزه دفاع مقدس ،طراحی و ساخت گنجینه شهدا در ۳ شهرستان استان،نامگذاری تعداد ۷۶ عدد از معابر شهری مزین به نام شهدای گرانقدر در شهرهای استان، نامگذاری ۳۸ میدان شهرهای استان به نام شهدای والامقام و ساماندهی مقبره و گلزار شهدا در ۱۴ شهر استان است.

مسئول کمیته مهندسی یادمان، گنجینه و باغ موزه  یادواره ۴۰۰۰ شهید استان یزد، احداث بوستان شهدا با غرس ۱۶۵۰ نهال به یاد ۱۶۵۰ شهید گرانقدر شهرستان یزد در بلوار دفاع مقدس و غرس ۴۰۰۰ نهال به یاد ۴۰۰۰ شهید گرانقدر در شهرهای استان را از دیگر اقدامات برشمرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.