شناسه : 10176955
گزارش


در حالیکه همه تیمهای لیگ برتری به دنبال بازیکنانی برای تقویت خود در فصل نقل و انتقالات هستند، پرسپولیس مثل شش ماه گذشته باید به دنبال مدیر عامل و البته اسپانسر باشد.

به گزارش یزد آوا به نقل از مهر، با وجود اینکه وزارت ورزش تلاش کرد تا سروسامانی به اوضاع دو باشگاه پرطرفدار تهرانی بدهی اما با کمی اغراق می توان گفت هر تصمیمی که تاکنون امیررضا خادم برای پرسپولیس گرفته است اشتباه بوده و در واقع تلاش‌های فراوان وی برای به ثبات رساندن این تیم هر لحظه بیشتر موجب فرو رفتن این باشگاه درباتلاق شده است. تغییرات پی در پی در سطح مدیریت این باشگاه و دست به دست شدن کلید اتاق مدیریت از رویانیان به پروین و از پروین به رحیمی و از رحیمی به منتقمی و از منتقمی به سیاسی تنها گوشه ای از تلاش‌هایی بوده که خادم برای این باشگاه انجام داده و البته بیشتر به دست و پا زدن در باتلاق شبیه بوده است.

بی گمان مدیریتهای گذشته هم در ایجاد چنین باتلاقی نقش داشته اند اما با این وجود و با در نظر گرفتن این نکته که پرسپولیس فی لذات طی دهه اخیر هرگز ثبات مدیریت خوبی نداشته و بیش از 10 مدیر را طی هشت سال اخیر به خود دیده است اما باز هم این همه تغییر که رکورد تغییرات در دنیا را زده در این باشگاه و هیچ باشگاه دیگری دیده نشده است.

عوض شدن اسپانسر و البته شکایت شرکت بهنام پیشرو کیش و خروج استیلی و زادمهر و تغییر کامل کادر فنی این تیم که خود شامل 6 تغییر بوده است را به تغییرات مدیریتی اشاره شده اضافه کنید تا متوجه شوید با چه گردابی طرف هستید.

در واقع همه استراتژی‌های خادم در مورد سپردن اسپانسر باشگاه بزرگ پرسپولیس به شرکت فوق الذکر و سپس انتخاب اعضای هیات مدیره و انتخاب علیرضا رحیمی که در مقابل وزارت ایستاد و باز حمایت از سیاسی که امروز در یکی از بندهای زندان اوین به سر می برد جملگی انگار اشتباه بوده است. لااقل بررسی شرایط این باشگاه و البته نگاهی به جدول رده بندی این مهم را اثبات می کند.

نکته ناامید کننده برای هواداران پرسپولیس این است که آنها در تمام روزهای نیم فصل اول منتظر رسیدن فصل نقل و انتقالات بودند به امید آنکه شگفتی رخ دهد و باشگاه‌های دیگری نخبگانشان را دو دستی به پرسپولیس تقدیم کنند یا اینکه پرسپولیس با تکیه بر کوه پول بتواند بازیکنان بهتری را در میانه زمین بگمارد اما با این وجود به محض باز شدن این پنجره پرسپولیس خیلی زود فهمید برای گرفتن چند تا بازیکن جدید نیاز به معجزه دارد چرا که سیاسی به دلایلی نامشخص به اوین رفت آنهم در حالیکه خود مدیر عامل اعلام کرده بود که از این به بعد اسپانسر باشگاه هم خود من هستم! به این ترتیب با یک حرکت پرسپولیس کیش و مات شد تا حالا برای سومین بار به دنبال اسپانسر بگردد و هم برای پنجمین بار مدیر انتخاب کند!

البته برخی منابع اعلام کرده اند که سیاسی یکی دو ماهی در بازداشت خواهد بود و اگر این حرف درست باشد عملا او نه می تواند اسپانسر باشد و نه مدیر عامل، حتی اگر همین امروز هم ایشان به صندلی مدیریت پرسپولیس برگردد باز هم باید بررسی کرد که چرا وی به اوین منتقل شده و آیا اجازه مدیریت باشگاه پرسپولیس را دارند یا نه؟

به همه این اشتباهات و بد بیاری های اضافه کنید نشست و برخواست با تروریستی که منتسب به موساد بود که سرو صدای بسیاری به پا کرد و اعتراض های بسیاری را به وجود آورد که تا مدتی مخل آسایش پرسپولیس بود. شاید اگر خادم می دانست که مدیریت در باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تا چه حد سخت است هرگز قبول نمی کرد اعتبار فراوانش از مجلس شورای اسلامی و ریاست فدراسیون کشتی و معاونت پارلمانی وزارت ورزش را وارد این بخش کند که هدایتش از خود وزارت ورزش هم بالاتر و بدتر و سخت تر است.
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.