شناسه : 38514251
کارشناس پیش بینی اداره هواشناسی استان خبر داد

کاهش دما و بارش‌های پراکنده در انتظار یزدی‌ها


میرحسینی گفت: از بعدازظهر امروز تا اوایل فردا گاهی افزایش ابر و بارش‌های پراکنده به خصوص در مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان پیش بینی می‌شود.

سید عباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، در خصوص وضع هوای استان یزد گفت: امروز و امشب با توجه به نفوذ زبانه‌های پرفشار از سمت شمال شرق به استان کاهش قابل ملاحظه دما به ویژه در مناطق شمالی و شرقی استان خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه بیشترین پدیده‌های جوی این هفته امروز و امشب رخ می‌دهد، ادامه داد: همچنین امروز و امشب گاهی وزش باد نسبتا شدید به خصوص در مناطق نیمه شمالی استان خواهیم داشت.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد اظهار کرد: از بعدازظهر امروز تا اوایل فردا گاهی افزایش ابر و بارش‌های پراکنده به خصوص در مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان پیش بینی می‌شود.

میرحسینی گفت: افزایش دما از پنج شنبه هفته جاری تا اوایل هفته آینده روند افزایش دو تا چهار درجه‌ای دما در استان پیش بینی می‌شود.

وی افزود: طی 24 ساعت گذشته گرمترین مناطق استان، بافق و اسفند آباد ابرکوه با دمای بیشینه 34 درجه و سردترین منطقه نصرآباد امروز صبح با دمای کمینه 9 درجه سانتیگراد بوده است.

میرحسینی گفت: دیروز دمای بیشینه شهر یزد به 31 درجه سانتیگراد رسیده بود و پیش بینی می‌شود امروز با کاهش 5 تا 6 درجه‌ای، دمای شهر به دمای 25 تا 26 درجه سانتیگراد برسد.

انتهای پیام/

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.